Okna dvou tváří Schüco WoodDesign

Dilema, zda zvolit hliníkové, či dřevěné profily, elegantně vyřeší okna Schüco AWS WoodDesign, která v jednom okenním systému spojila hliník i dřevo.

Nepříznivým venkovním klimatickým podmínkám nastaví okna Schüco AWS WoodDesign tvář hliníkových profilů s jejich vynikající stabilitou, trvanlivostí a odolností. Do interiéru (pokud nejste příznivci chladnějšího industriálního vzhledu) pak nasadí útulnější podobu dřevěné povrchové úpravy.

Ozdobné lišty z dubového dřeva jsou nalepeny na vnitřní stranu okenních profilů.

Ozdobné lišty z dubového dřeva jsou nalepeny na vnitřní stranu okenních profilů. | Zdroj: Schüco

Okna Schüco AWS WoodDesign jsou k dispozici pro blokové okenní systémy ve stavebních hloubkách 75 a 90 mm. Dřevěný povrch se vytvoří nalepením dřevěných dekorativních lišt na vnitřní stranu hliníkového profilu křídla. Vzniká tak stabilní a trvanlivé okno odolné proti venkovním povětrnostním vlivům s designem přírodního materiálu v interiéru, které i nadále přesvědčuje vysokými užitnými vlastnostmi:

Nejlepší tepelnou izolací, úzkými pohledovými šířkami, vysokou transparentností a širokou nabídkou kování a příslušenství z modulárního systému AWS. Interiérová strana profilů oken Schüco AWS WoodDesign nabízí sedm dubových dekorů: Pure, Natural, Walnut, Chocolate, Gris Beige, Savanna a Super White. Jiné povrchové úpravy jsou k dispozici na vyžádání.

Sortiment klik pro Schüco AWS WoodDesign zahrnuje kliky s obdélníkovou rozetou, s kulatou rozetou a s oválnou rozetou, vše v základních barvách černá a bílá a také nerezová ocel.
Sortiment klik pro Schüco AWS WoodDesign zahrnuje kliky s obdélníkovou rozetou, s kulatou rozetou a s oválnou rozetou, vše v základních barvách černá a bílá a také nerezová ocel. | Zdroj: Schüco

Zdroj: Schüco