Velkorysé bezbariérové dveře Schüco

Zdroj: Schüco

Schüco zdokonalilo svá bezbariérová řešení a nejen jednokřídlé, ale i dvoukřídlé dveře Schüco pro balkony a terasy lze instalovat zcela bez prahu.

Otevřením obou křídel vznikne velkorysý a zcela bezbariérový průchod pro děti i osoby na invalidním vozíku či s chodítkem. Dvoukřídlé dveře splňují vysoké nároky na vodotěsnost v třídě 7A a dosahují odolnosti vůči neoprávněnému vniknutí ve třídě RC 2.

Jednotlivé prvky tvořící systém bezbariérového zapuštěného prahu Schüco: 1. Standardní profil; 2. Adaptační profil k uložení prahového těsnění; 3. Zapuštěný práh (možnost provedení ve dvou výškách); 4.) Odvodní kanálek (lze kombinovat se standardními drenážními systémy); 5. zakončení systému.
Jednotlivé prvky tvořící systém bezbariérového zapuštěného prahu Schüco: 1. Standardní profil; 2. Adaptační profil k uložení prahového těsnění; 3. Zapuštěný práh (možnost provedení ve dvou výškách); 4.) Odvodní kanálek (lze kombinovat se standardními drenážními systémy); 5. zakončení systému. | Zdroj: Schüco

Sestavit je lze ze standardních systémů Schüco AWS 90.SI+, AWS 75.SI+ a AWS 70.HI. V souladu s normou DIN 18040-2 (pro byty umožňující neomezený pohyb invalidního vozíku) lze u systémů Schüco AWS individuálně nastavit výšku madla mezi 850 mm a 1050 mm od úrovně podlahy.

www.schueco.cz