Nová Bible světel od Delta Light

Soliscape project
Zdroj: Delta Light

Belgický výrobce Delta Light přichází s The Lighting Bible 14. Ve čtrnácté Bibli světel představuje kolekce svítidel pro rok 2021 postavené na působivém designu, nových materiálech, špičkových optických vlastnostech a maximální flexibilitě.

Budoucnost osvětlení

Inteligentní systém osvětlení Soliscape je vybaven speciálními senzory, které rozpoznají lidskou přítomnost, snímají teplotu, vlhkost i intenzitu světla. Světla jsou ovladatelná hlasem a snadno propojitelná s jakýmkoli systémem správy budov.

Světelné schopnosti

Minimalistická svítidla Haloscan jsou osazena sofistikovanou plochou čočkou, která nabízí až čtyři různé úhly paprsku světla. Patentovaný systém Ex-Centric Rotation Systém umožňuje otáčení a naklápění svítidla v jednom plynulém pohybu.

Pohyblivost

Světelné disky Multinova, jejichž hlavice lze variabilně naklápět až o 90 °, se vyrábí ve dvou různých průměrech. S klasickým, prizmatickým nebo kouřovým difuzorem, zavěšena na lištách, tyčích nebo lankách.

Minimalismus

Kolekce Uho vyniká dokonale vyváženými proporcemi a perfektně zpracovanými detaily. Svítidlo poslouží jako akcentové světlo nebo bodovka v kompilaci několika svítidel.

Haloscan
Haloscan | Zdroj: Delta Light

Multinova – Otočte mě, jsem na to stvořená

Se dvěma různými průměry, výškou pouze 69 mm, můžete použít toto svítidlo mnoha způsoby. Se svými malými rozměry se Multinova hodí do jakéhokoli rezidenčního nebo veřejného projektu.

Jako svítidlo pro lištové systémy se hodí do každého maloobchodního prostředí, s prizmatickým difuzorem pro snížení oslnění se pak přizpůsobí i v kancelářském prostoru. Kromě toho lze Multinovu umístit na magnetické profily pro zajištění celkového osvětlení.

Svítidlo se dodává v klasické černé nebo bílé barvě, případně můžete zvolit teplejší zlatou barvu. Mimo klasický a prizmatický difuzor je dostupný take difuzor v kouřovém provedení, který při zhasnutí svítidla vytváří zajímavý dekoratvní prvek.

Ideální využití tohoto všestranného svítidla najdeme při seskupení dvou nebo tří svítidel do závěsné kompozice, využitelné ve větších prostorech, jako jsou lobby, recepce nebo v otevřených kancelářích, kde kombinuje krásu s funkčností. Kromě zapuštěné, přisazené a track verze pro lištové systémy existují další dva způsoby zavěšení: na lanka a tyčové zavěšení, kdy lze Multinovu naklonit až o 90 °.

Multinova
Multinova | Zdroj: Delta light

https://www.svitidla-deltalight.cz/clanky/novinky-z-bible-svetel