Luxus intimní hygieny pro každou koupelnu

Intimní hygiena je čím dál tím více diskutovaným tématem a samozřejmě existují různá řešení pro uspokojení všech zákazníků. Firma TECE uvedla na český a slovenský trh sprchovací toaletu TECEone, která jako jediná z renomovaných výrobců na trhu nevyužívá elektřiny – ani pro ovládání toalety, ani pro ohřev vody.

K provozu TECEone je třeba přivést pouze teplou a studenou vodu. Instalace tedy vyžaduje stejné technické nároky jako bidet či ruční sprcha. Samotná funkce oplachu je velice jednoduchá. Na levé straně toalety se nachází regulátor teploty s termostatem, který se pootočením nastaví na komfortní hodnotu. Je zde dokonce i pojistka proti opaření horkou vodou. Na pravé straně toalety je umístěn regulátor oplachu.

Jeho částečným otočením se nejdříve tryska spršky vysune a sama očistí od případných nečistot. Následným pootočením se tlakem vody vysune celé sprchovací rameno. Možné je nastavit i intenzitu oplachu. Výhodou této toalety je, že uživatel není limitován ohřevem vody a intenzivní oplach teplou vodou lze použít po téměř neomezenou dobu. Otočením do původní pozice se přívod vody uzavře a tryska se zasune zpět do těla keramiky WC a tím je chráněna před nečistotami.

Toaleta TECEone je keramika s moderním splachovacím okruhem „rimless“, zajišťující velice jednoduché čištění, a tudíž i dokonale čistý povrch po spláchnutí. Je opatřena duroplastovým ergonomicky tvarovaným sedátkem, které je vybaveno funkcí pomalého zavírání soft-close. Toaleta je vhodná pro děti i dospělé, muže i ženy, a to díky jejímu intuitivnímu a snadnému ovládání.

Společně s nadčasovým designem této toalety posunují uvedené funkce samotnou keramiku toalety TECEone na vrchol toho, co je na trhu k dispozici.

Myslíme ale na všechna místa. TECEone může být v každé koupelně a nový model TECEone fresh to jenom dokazuje, funguje pouze s přívodem studené vody.

Design, funkčnost a překvapivě příjemné pořizovací náklady – to je TECEone. Funkční toaleta pro intimní hygienu se snadným intuitivním ovládáním a moderním designem doplní moderní koupelnu, a podtrhne její dokonalost. Sprchovací toaletu si pořídíte už od 20 tisíc korun. Více na: https://www.tece.com/cz/sanitarni-vyrobky-system/teceone-sprchovaci-toaleta

Díky unikátní technologii nevyžaduje sprchovací toaleta TECEone připojení na elektřinu.

TECEone regulátory a sprchovací rameno
TECEone regulátory a sprchovací rameno | Zdroj: TECE ČR

Ovládání toalety je intuitivní – sprška je aktivována pouhým otočením pravého regulátoru. Levý regulátor slouží k nastavení teploty vody.

TECEone sedátko
TECEone sedátko | Zdroj: TECE ČR

Doplňkem toalety je sedátko soft-close.

Další informace na https://www.tece.com/cz/sprchovaci-toaleta-teceone

Montáž a údržba – jednoduše a snadno: https://www.tece.com/cz/sanitarni-vyrobky-system/teceone-snadna-montaz

Společnost TECE je jedním z předních evropských výrobců instalačních a sanitárních systémů. Na území České republiky a Slovenska působí prostřednictvím své dceřiné společnosti TECE ČR. Splachovací nádržky pro WC a ovládací tlačítka si získali popularitu jak mezi odbornou veřejností, tak i běžným spotřebitelem. Kovové tlačítko TECEsquare z nerezové oceli získalo ocenění v anketě Design Prize 2010, cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design „Red Dot Avard Product Design“.

ZDROJ: PR článek společnosti TECE Česká republika, s. r. o.