Komorní bydlení v Libni

V Libni vznikne nový komorní bytový dům v příjemné lokalitě. Zatímco někteří developeři projekty tlumí a odprodávají, poptávka po kvalitních a zajištěných projektech je relativně stabilní.


„Dříve lidé kupovali téměř cokoliv, hlavně aby měli vlastní byt, ale dnes jsou mnohem náročnější a požadují vyšší přidanou hodnotu,“ vysvětluje Petr Fanta, generální ředitel společnosti Skanska Reality. Právě s tímto vědomím zahajuje Skanska prodej čtyřiačtyřiceti bytů v komorním projektu Pod Vodárenskou věží v Praze 8.

Bytový dům ve vyšším standardu a v blízkosti stanice metra nabídne byty v kategoriích 1 + kk až 3 + kk, ceny včetně sklepní kóje, garážového stání a DPH začínají na 61 tisíci korunách za metr čtvereční.

Dům Pod Vodárenskou věží, který vznikne mezi ulicemi Davídkova, Lhotákova a Pod Vodárenskou věží v Praze 8, má výhodnou pozici z hlediska dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti. Dům je doslova na dohled od stanice metra Ládví a několika autobusových zastávek.

V místě se nachází i veškerá občanská vybavenost včetně nákupního a zábavního centra s multikinem, akvaparkem a zimním stadionem. Dokončení výstavby, která byla před několika dny zahájená, je plánované na březen příštího roku.

Zdroj: Skanska