Řiďte svůj dům inteligentně

Řiďte svůj dům inteligentně

Společnost Alimex uvedla na trh v roce 2006 technologii „inteligentního“ domu IQ HOME. Při vývoji firma zúročila dlouholeté zkušenosti z výroby zabezpečovacích technologií a technologií měření a regulaci. IQ HOME je synonymem moderního bydlení za rozumnou cenu.

Úspora
Optimální regulací topení, klimatizace, ovládání osvětlení lze docílit až 25% úspor všech energií. Pokud zapomenete zhasnout světla, zavřít střešní okna a vypnout žehličku a spoustu jiných všedních úkonů, IQ HOME se o to postará.

Bezpečí
Technologie IQ HOME v roli zabezpečovacího systému vás ochrání před vstupem neoprávněných osob do vašeho domu a na váš pozemek. Narušení objektu je indikováno opticky a akusticky v grafické vizualizaci domu. Aktivace zdravotního či tísňového stavu je spolu s dalšími poplachovými zprávami přenášena na pult bezpečnostní agentury, mobilní telefon apod.

Komfort
Implementací IQ HOME budete mít dům pod kontrolou s komfortními funkcemi v mnoha oblastech a to prostřednictvím přehledného grafického rozhraní. Vzdálené ovládání přes internet vám umožní pohotově reagovat na vzniklou situaci v domě během vaší nepřítomnosti.

–>–>

Komentáře