Vše o energeticky šetrných budovách na novém veletrhu FOR PASIV
Galerie(1)

Vše o energeticky šetrných budovách na novém veletrhu FOR PASIV

Nový veletrh, který proběhne ve dnech 6. až 9. února, se bude věnovat nízkoenergetické výstavbě a provozu pasivních a nulových budov. Probíhat bude v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech a svým zaměřením zareaguje na současnou legislativu v České republice, která počítá s pokračováním dotačních programů na zateplování budov Nová zelená úsporám.

Na veletrhu FOR PASIV se sejdou společnosti zaměřené na projektování, výstavbu a vybavení energeticky šetrných budov. Představeny budou jak klasické stavební materiály, technologie a postupy, tak i nejnovější trendy.  Nebudou chybět novinky v technickém vybavení staveb, např. vytápění, výměně vzduchu, alternativních zdrojích energií i vodním hospodářství. Atraktivním tématem jsou diagnostické metody, provádění termovizních měření, zjišťování vzduchotěsnosti, měření vzduchu a šíření vlhkosti.

Pro veletrh je připravena série přednášek a školení a také poradenské centrum, ve kterém budou odborníci odpovídat na otázky návštěvníků. Radit, jak se zorientovat v nabídce stavebních firem, nebo jak naplánovat rekonstrukci a využít státních dotací, budou architekti, odborní projektanti, energetičtí auditoři, finanční poradci a odborní technici jak ze stavebních oborů, tak o oblasti technických zařízení.

Současně s veletrhem FOR PASIV proběhne akce STŘECHY PRAHA – 15. ročník veletrhu střešních krytin, materiálů, doplňků, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech.  Druhou souběžnou událostí je SOLAR PRAHA  – 9. ročník specializované výstavy úspor energií a obnovitelných zdrojů.

Program veletrhu a více informací na www.forpasiv.cz