Veletrh DŘEVOSTAVBY 2013 za dveřmi

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2013 za dveřmi

Podtitul veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 zní: 8. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energie. Přesně to také můžete v pražských Holešovicích očekávat. Naprostá většina vystavovatelů na předchozích ročnících se veletrhu DŘEVOSTAVBY opět účastní a tak naváže na jeho úspěšnou tradici. Mnohé kvalitní firmy zde budou mít letos svou premiéru. Podporujeme dřevěné stavby a firmy, které se dřevem pracují. V jednotlivých halách již najdete firmy, které k sobě oborově patří.

Na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 najdete bohatý doprovodný program připravený pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o moderní dřevostavby. Podílejí se na něm naši partneři, vystavovatelé, nejvýznamnější asociace a skutečné kapacity v oboru. Soustředili jsme jej opět na jediné místo, do středové haly, Salonu dřevostaveb. Pilířem odborných seminářů a přednášek budou každý den základní témata: architektura a design, konstrukce a funkce, úspory energie a technologie, pořízení dřevostavby a finance. V rámci doprovodného programu proběhne také – výhradně na veletrhu DŘEVOSTAVBY v Holešovicích – vyhlášení výsledků prestižní architektonické soutěže Domy na míru, připravované společnostní Haas Fertigbau a vyhlášení tradiční soutěže Dřevěná stavba roku 2012 vyhlašovatele Nadace dřevo pro život. 


 
Veškeré informace o veletrhu najdete na webovém portálu www.drevostavby.eu. Můžete si zde prolistovat kompletní seznam přihlášených firem, rezervovat si termín schůzky u vystavovatele a trochu se tak na veletrh připravit. 
 
 
Veletrh DŘEVOSTAVBY 2013 poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech. Získáte kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dřevozpracujících strojů, veškerého potřebného nářadí – prostě všeho, co dnes k oboru kvalitních a energeticky nenáročných staveb patří.
 
 
Souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY 2013 proběhnou i další tradiční veletrhy – veletrh moderního vytápění, klimatizace, výroby a distribuce energie MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a veletrh krbů, kamen a desénového vytápění KRBY A KAMNA. Ani tentokrát nebudou chybět obory oken, dveří, stínění, podlahových krytin či izolací. 
 
 
Přemýšlíte o zkvalitnění vašeho bydlení, snížení energetické náročnosti a využití obnovitelných zdrojů? Řešení najdete 21. – 24. 2. 2013 na Výstavišti Praha-Holešovice
 
Spoustu informací můžete získat zprostředkovaně, ovšem jen osobní návštěvou veletrhu zjistíte, jak se člověk skutečně cítí ve dřevostavbě.                     
 
Těšíme se na vaši návštěvu!
 
Vít Nohejl
hlavní manažer projektu DŘEVOSTAVBY 2013
RubrikyUdálosti