Schell se představuje ve Frankfurtu

Schell se představuje ve Frankfurtu

Frankfurtský veletrh ISH je událostí, na kterém by neměl chybět žádný odborník ani professional z oblasti sanity. Nepřekvapí proto, s jakou pečlivostí se na něj připravuje jeden z neetablovanějších německých výrobců, firma Schell. Prezentovat se bude na ploše 280 m2. Jaké novinky firma pro veletrh připravuje, zůstává dosud zahaleno tajemstvím. O jedné novince ale můžeme mluvit nahlas již nyní.

Schell představuje novou řadu armatur Vitus, určených speciálně pro zdravotnická zařízení, kliniky a lékařské praxe. Tomuto určení bylo podřízeno konstrukční i designové řešení řady Vitus. Zdravotnictví samozřejmě klade extrémní důraz na vysokou hygienickou funkčnost a obsluhu výrobků v sanitárních prostorech a tradiční německý výrobce Schell tyto požadavky svou řadou Vitus bezezbytku naplňuje. 

Produktová řada Vitus přináší nadstandardní řešení, které díky robustnosti výrobků garantuje dlouholetou bezproblémovou funkčnost. Vitus je komplexním řešením armatur pro umyvadla, sprchy a toalety ve zdravotnických zařízeních. Již po zveřejnění prvních informací o této řadě se na německém trhu stává žádaným artiklem. Není divu, technici a designéři firmy Schell totiž při vymýšlení koncepce reagovali na nejnovější, stále více stupňované požadavky na hygienu ve zdravotnických zařízeních. V České republice a na Slovensku má Vitus potenciál oslovit především segment soukromých zdravotnických zařízení, ordinací a rehabilitačních center.

Více informací o výrobcích Vitus a dalších novinkách firmy Schell vám přineseme přímo z frankfurtského veletrhu ISH. 

Více informací na www.schell.eu

–>–>

Komentáře