Prezentuj se zadarmo na Designbloku 2014
Galerie(3)

Prezentuj se zadarmo na Designbloku 2014

Mezinárodní studentská soutěž Axor H2O story otevírá mladým talentům dveře k profesionálům. Autor vítězného návrhu na téma koupelny pro hromadné sprchování získá šanci prezentovat svoji práci během mezinárodní přehlídky designu Designblok 2014 v Praze.

Mezinárodní studentská soutěž Axor H2O story je určena především budoucím architektům a designérům. Jejich úkolem je zpracovat téma vody a koupelny z architektonického hlediska. Tématem aktuálního ročníku je TEAM-MATE, tedy koupelna pro hromadné sprchování, například ve školách, sportovních či komunitních centrech, která zajistí úsporu vody, snadnou obsluhu a čištění a zároveň myslí na zachování potřebné intimity.


 
Absolutního vítěze třetího ročníku soutěže Axor H2O story vybere odborná porota. Vítěz bude mít jedinečnou příležitost představit svůj soutěžní návrh během vyhledávané přehlídky Designblok 2014 v Praze. Zároveň získá týdenní stáž v německém centru vývoje a výroby nových produktů značky Axor.

Atraktivní týdenní stáž Axor čeká i na vítěze, který vzejde z hlasování veřejnosti. Autor návrhu s nejvyšším počtem hlasů, které získá během on-line hlasování široké veřejnosti na webové www.h2ostory.cz, bude mít jedinečnou možnost vidět proces tvorby nové designové kolekce Axor.

Do třetího ročníku Axor H2O story se studenti vysokých škol mohou přihlásit do 31. 5. 2014 na www.h2ostory.cz. Práce je třeba odevzdat v elektronické podobě nejpozději do 31. 5. 2014 do 16.00 hod.

Více informací naleznete na www.h2ostory.cz