Nová generace spárovacích hmot a silikonů s trojitou ochranou

Nová generace spárovacích hmot a silikonů s trojitou ochranou

Na rozdíl od první generace má nová spárovací hmota Ceresit CE 40 Aquastatic schopnost nejen se pasivně bránit před pronikáním vlhkosti do struktury spár, ale díky originální kombinaci tří účinných biocidních látek i aktivně bojovat proti růstu plísňových kultur a uchycení a šíření spor.

Ceresit CE 40 tak obsahuje vůbec první recepturu na trhu, která aktivně brání usazení a šíření spor a plísní. Tři úrovně obrany – schopnost odpuzovat vodu (aquastatický efekt), ochrana proti plísním a barevná stálost – stojí i za vznikem nového označení „TripleProtection“ (trojitá ochrana).

Nové spárovací hmoty a silikony Ceresit s 2. generací receptury MicroProtect nejsou atraktivní jen aktivní ochranou zdraví a vysokou odolností. Barevnost a barevná stálost (unikátní receptura ProColor garantuje dlouhodobou barevnou stálost) je opět velkou konkurenční výhodou tohoto systému. Zaujme zejména šířka barevného spektra spárovacích hmot a jejich sladění se sanitárními silikony –  kterýkoliv z odstínů spárovací hmoty si vyberete, najdete k němu odpovídající barvu silikonového tmelu.

Další informace o výrobcích a systémech stavební chemie Ceresit najdete na www.ceresit.cz
–>–>

RubrikyUdálosti