KKH se mění na Wolf
Galerie(1)

KKH se mění na Wolf

Společnost KKH Brno, spol. s r. o., s dvacetiletou tradicí na českém trhu s tepelnou technikou, mění svůj název. Od 1. března 2013 působí pod jménem Wolf Česká republika s.r.o. Změna je výsledkem dlouhodobé úspěšné spolupráce s prestižní německou značkou Wolf se širokým portfoliem v oblasti vytápění, větrání a klimatizace.

Tento krok je vyvrcholením exkluzivní spolupráce společnosti KKH se společností Wolf GmbH, která se úspěšně vyvíjí již od roku 2006. Pod jednou značkou Wolf se tak spojí 50letá tradice a zkušenosti předního evropského výrobce energeticky úsporných systémů Wolf a odborné zkušenosti společnosti KKH v oblasti zdrojů pro vytápění a nízkoteplotních sálavých systémů gabotherm®

Wolf Česká republika bude díky komplexní nabídce blíže svým zákazníkům. Touto cestou může nabídnout kompletní systém takzvaně z jedné ruky a garantovat nejen jeho jednotlivé komponenty, ale i funkčnost a kvalitu systému jako celku. „Německý Wolf je nám blízký svojí filozofií – staví svůj byznys na spolehlivé kvalitě a náš obchodní vztah je od začátku založen na partnerském základu. Cení si našich zkušeností ve specifických podmínkách regionu, respektuje naše rozhodnutí a strategii. Jsme rádi, že jsme partnery společnosti, která je inovativní a prosazuje myšlenky veřejného zájmu šetření energetických zdrojů. Ty totiž ovlivňují nejen naši peněženku, ale i naše životní prostředí,“ říká Ramon Haas, generální ředitel Wolf Česká republika a Wolf Slovenská republika.

Veškerá zařízení ze široké nabídky produktů Wolf Česká republika vytvářejí ucelené systémy, které pracují na jednotném principu a díky vzájemné kompatibilitě přinášejí uživatelům bezproblémový a úsporný provoz.

Nabídka spojuje zdroje tepla (kondenzační kotle, nízkoteplotní sálavé systémy), podlahové a stěnové vytápění, ohřev vody, solární systémy, tepelná čerpadla, větrání a klimatizaci a také zařízení na výrobu tepla a elektrické energie. Komplexnost značky Wolf tvoří nejen samotná šíře obchodního programu, ale i produkty v rámci předprodejní a poprodejní péče a servisu. Wolf Česká republika nadále garantuje svým zákazníkům kvalitní služby a vztahy.

Zdroj: Wolf Česká republika s.r.o.

–>–>