JAGA VEČER

JAGA VEČER

Již tradiční JAGA večer, na který vydavatelství JAGA zve své obchodní partnery, přátele a autory, se konal 14. listopadu v pražském klubu Lávka.

„Letos jsme pro vás vybrali jako divadlo komedii, takže mé úvodní vystoupení bude tragédie,“ strašil šéfredaktor Matej Šišolák hosty JAGA večera. Při představování redakce ale nakonec téměř na nikoho nezapomněl a nechyběla ani Iveta Bartošová .

Slova se ujal ředitel vydavatelství Vladimír Brutovský, který poděkoval všem obchodním partnerům, přátelům a autorům za spolupráci a následně uvedl divadelní představení Pátá dohoda, při kterém Jaroslav Dušek za hudebního doprovodu vysvětloval staré toltécké učení o sebeuvědomění a navrácení k našemu vrozenému já. Snad všem v mysli utkvělo, že je nezbytné vyspat se občas dorůžova a nebudit své děti do školy, ale nechat je dospat, i když to pak stojí hodně vysvětlování učitelkám. O tom, že se divadlo povedlo, svědčil dlouhý potlesk, a kdyby Jaroslav Dušek nevyhnal hosty na chystaný raut, vydrželi by ho poslouchat celý večer.

A na závěr upozornění: Pokud během divadelního představení používáte mobilní telefon, váš obličej svítí zeleně!

Veronika Benešová

Fotografie z večera ZDE
–>–>

RubrikyUdálosti