Fasáda Baumit Life: Nyní bez příplatku za barevný odstín

Fasáda Baumit Life: Nyní bez příplatku za barevný odstín

Společnost Baumit připravila pro stavebníky na podzimní vrchol sezóny atraktivní slevovou akci s názvem Fasáda Baumit Life. Fasádní barvy a pastózní omítky z nejrozsáhlejší kolekce na evropském trhu, vzorníku Baumit Life, mohou nyní investoři získat za jednotnou cenu bez příplatku. Uživatelé nyní pořídí i prémiové odstíny, za které by si jinak museli připlatit, pouze za základní cenu. Akce platí od 5. 9. do 30. 11. 2012. 


Každý stavebník, který touží po opravdu atraktivním vzhledu pláště svého domu, má díky akci Fasáda Baumit Life otevřenou cestu k tomu nejkrásnějšímu odstínu dle vlastního výběru.

„Rozhodli jsme se zpřístupnit prestižní barvy fasády co nejširšímu spektru zákazníků,“ říká Mgr. Radovan Dolba, obchodní ředitel společnosti Baumit. „Každý investor určitě nalezne tu svoji barvu v impozantní paletě 888 odstínů fasádních barev a omítek.

Akce platí pro objednávky přijaté v období od 5. 9. do 30. 11. 2012 s vývozem nejpozději do 14. 12. 2012.“
Slevu lze uplatnit na tyto výrobky, které jsou v době platnosti akce dodávány v odstínech vzorníku Baumit Life:

Fasádní omítky

Baumit NanoporTop, Baumit openTop, Baumit SilikonTop, Baumit SilikatTop, Baumit GranoporTop, Baumit SiliporTop, Baumit DuoTop, Baumit FineTop a Baumit FillTop.

Fasádní barvy

Baumit NanoporColor, Baumit SilikonColor, Baumit SilikatColor, Baumit GranoporColor.

Akce se nevztahuje na barevné odstíny fasádních omítek Baumit StyleTop a fasádních barev Baumit StyleColor, které představují samostatnou položku Ceníku Baumit 2012.


Více informací o akci Fasáda Baumit Life a jejich podmínkách naleznete na stránkách www.baumit.cz.

–>–>

RubrikyUdálosti