Partneři sekce:

Isover EVO je ideální řešení pro izolaci vnitřních prostor

Isover EVO je ideální řešení pro izolaci vnitřních prostor

Isover EVO je nový přírůstek v rodině produktů divize ISOVER koncernu Saint-Gobain. Jedná se o skelnou vlnu z nové produktové řady Isover 4+, vyrobenou z přírodních surovin s použitím patentoavného pojiva na přírodní bázi.

Její nové složení přispívá ke zkvalitnění vnitřního prostředí, je komfortnější ale i na zpracování. Méně práší, je jemnější na dotek. Vzhledem k lambdě 0,035 W∙m-1∙K-1. je ideálním řešením pro izolaci vnitřních prostor budov, tedy pro šikmé střechy, příčky, předstěny, či podhledy.

Izolace ISOVER EVO je, stejně jako ostatní skelné vlny Isover, vyrobena z 80 % z recyklovaného skla. Jedná se o první vlaštovku z řady italské výroby s označením 4+, která využívá nové patentované pojivo založené výhradně na přírodní bázi. To přispívá k maximální kvalitě vnitřního prostředí.  V tomto ohledu patří k absolutní špičce na českém trhu. Na pohled se od ostatních skelných produktů liší nejen obalem, ale i samotnou barvou, ta je světle krémová. To vede k zesvětlení montážního prostoru. Isover EVO je ideální volbou nejen pro ty, kdo v domácnosti žijí, ale i pro montážní firmy. Výborně dobře drží i mezi krokvemi či v rámových konstrukcích a sádrokartonových příčkách.

Více informací na www.isover.cz