Radiátory Pegasus, Retro
Galerie(5)

Radiátory Pegasus, Retro

Partneři sekce:

Designové deskové radiátory nejen do Vaší koupelny, ale i obýváků, haly atd.

Pegasus je atypický radiátor, který lze použít v každém interiéru. Široká nabídka rozměrů a povrchových úprav uspokojí i ty náročnější požadavky na design. Radiátor lze připojit jak klasicky po stranách tak i pomocí středového připojení 50 mm. Radiátor je možné napojit na běžný uzavřený systém nebo použít pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí z naší nabídky. Ze zadní strany se nachází bílý radiátor, na který se pomocí magnetů upevňuje deska, která zasahuje i do stran a tím bílý radiátor úplně zakrývá. Deska Pegasus je k dostání v provedení chrom, nerez, antracit, strukturální hnědá, bordó,…. Jako vhodný doplněk doporučujeme náš chromový držák ručníků, který lze umístit dle Vaší fantazie.

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-pegasus-p22.html

Radiátor Retro je konstrukčně řešený stejně jako radiátor Pegasus. Zaoblená hrana radiátoru navozuje vzhled masivního radiátoru. Trubky těsně kopírují kryt radiátoru a tím je zajištěno plynulé sundání ručníků. Radiátor lze napojit na středové připojení nebo i po stranách. K dostání v mnoha trendy barevných provedení. Ze zadní strany se nachází klasický radiátor, na který se pomocí magnetů upevňuje deska stejné povrchové úpravy, která zasahuje i do stran radiátoru a tím radiátor zakrývá.

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-retro-p2.html

Jako příslušenství k těmto radiátorům doporučujeme kromě ventilů z naší nabídky i topnou tyč PMH-HT s termostatem, která reaguje na teplotu topného média v radiátoru a umožňuje nastavení teploty v rozmezí 30–60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí a funkce proti zamrznutí tekutiny ANTIFREEZE zvyšují komfort užívání. Potěší také nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. Funkce + 2h BACK nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení nebo funkce + 2h OFF umožní automatické vypnutí. K dostání v povrchových úpravách chrom, bílá, metalická stříbrná a černá.

Topná tyč HT2 je s krouceným kabelem ukončená vidlicí. HT2-RK s rovným kabelem bez ukončení a topná tyč PMH-HT1 je určená k přímému napojení elektrického kabelu vyvedeného ze zdi.

www.pmh-co.eu/produkty/topna-tyc-pmh-ht2-p47.html

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H. Invest & Trade spol. s r.o., www.pmh-co.cz

Radiátory Pegasus, Retro
Galerie(4)

Radiátory Pegasus, Retro

Designové deskové radiátory nejen do Vaší koupelny, ale i obýváků, haly, atd.

Pegasus je atypický radiátor, který lze použít v každém interiéru. Široká nabídka rozměrů a povrchových úprav uspokojí i ty náročnější požadavky na design. Radiátor lze připojit jak klasická po stranách tak i pomocí středového připojení 50mm. Radiátor je možné napojit na běžný uzavřený systém nebo použít pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí z naší nabídky. Pegasus je k dostání v provedení chrom, nerez, antracit, strukturální hnědá, bordó,…. Jako vhodný doplněk doporučujeme náš chromový držák ručníků, který lze umístit dle Vaší fantazie.  

Radiátor Retro  je konstrukčně řešený stejně jako radiátor Pegasus.  Zaoblená hrana radiátoru navozuje vzhled masivního radiátoru. Trubky těsně kopírují kryt radiátoru a tím je zajištěno plynulé sundání ručníků. Radiátor lze napojit na středové připojení nebo po stranách. K dostání v mnoha trendy barevných provedení: purpurová, strukturální písková, bordó.

Ze zadní strany se nachází klasický radiátor, na který se pomocí magnetů upevňuje deska, která zasahuje i do stran radiátorů a tím radiátor zakrývá.  Pegasus – radiátor bílé barvy. Vrchní deska dle výběru povrchové úpravy. Retro  – radiátor  stejné barvy jako vrchní deska.

www.pmh-co.cz
Zdroj: PR článek společnosti P.M.H. Invest & Trade spol. s r.o.