Řešení pro decentralizované ventilační systémy od společnosti ebm-papst

Nové decentralizované větrací systémy od společnosti ebm-papst umožňují zdravou a energeticky úspornou výměnu vzduchu v obytných prostorách. Instalace je velmi jednoduchá a zvláště zajímavá pro stávající budovy.

Ventilátory jsou instalovány v plášti budovy pro odsávání zatuchlého nebo vlhkého vzduchu. Pro přívod čerstvého vzduchu pracuje ventilátor v obráceném režimu, případně je k dispozici druhý ventilátor, který dodává čerstvý vzduch zvenčí. Ke snížení nákladů na vytápění a zlepšení kvality vzduchu lze také použít další komponenty, jako jsou systémy rekuperace tepla nebo vzduchové filtry.

Zdroj: ebm – papst

Vyrábíme skutečné srdce tohoto systému a můžeme vám k tomu nabídnout vhodnou vzduchotechnickou jednotku. I nadále zde nastavujeme nová měřítka, zejména pokud jde o prodlužování životnosti, snižování spotřeby energie, hlukových emisí a využívání všech možností, které nabízí moderní integrovaná elektronika. Příklady aplikací našich ventilátorů pro decentralizované větrání obytných prostor od ebm-papst naleznete zde:

https://www.ebmpapst.com/de/en/industries/ventilation/decentralized-ventilation-units.html

Komerční informace; zdroj: ebm – papst CZ s.r.o.