Nezámrzný ventil Schell Polar II

Nedejte mrazu šanci se spolehlivým ventilem Schell Polar II

Prodejně úspěšný výrobek tradičního německého výrobce zaručeně ochrání vaše venkovní armatury, kdykoliv teploty klesnou pod bod mrazu.

Očekávání zimních měsíců přináší majitelům domů a chalup každoroční starost se zabezpečením staveb před nepřízní počasí. Zmrzlá voda v trubkách a armaturách může způsobit velké škody, proto každý správný hospodář či kutil během podzimu všechny tyto musí zabezpečit.

Díky nezámrznému ventilu SCHELL Polar II však v tomto případě můžeme použít minulý čas. Sofistikovaná konstrukce tohoto ventilu nejenže zabrání zamrznutí vody, ale stejně tak umožní celoroční odběr vody z venkovních měsíců. Možnost omýt například pracovní nářadí, nebo spláchnout nečistoty potom ocení nejen chalupáři a kutilové…

Nezámrzný ventil Pola II uvedl tradiční německý výrobce armatur Schell před několika lety a od té doby se stal záhy stal jedním z prodejních hitů v nabídce jeho sortimentu. Nezamrznutí ventilu i v největších mrazech umožňuje inteligentní přivzdušnění ventilu: systém nuceného přisávání vzduchu do armatury zcela automaticky vyprázdní ventil a zajistí úplný odtok vody po každém jejím puštění.

Schell Polar II je vhodný k montáži nejen u všech rodinných domů, chalup, terasových bytů, balkónů...

„Vysoce kvalitní dílenské zpracování ventilu doplňují i další vylepšení a samozřejmostí u výrobků Schell je vysoká kvalita užitých materiálů, Polar je vyroben z certifikované hygienicky nezávadné mosazi s chromovaným povrchem.“, vysvětluje obchodní zástupce Schell pro Českou republiku Aleš Řezáč.

Schell Polar II je vhodný k montáži nejen u všech rodinných domů, chalup, terasových bytů, balkónů apod., ale uplatnění nachází také v komerčních budovách jako jsou prodejny, nákupní centra, kancelářské objekty, sportoviště, hotely, penziony apod.

Balení nezámrzného ventilu Polar II je na trh dodáváno s dvěma typy ovládání. Na výběr je jak pohledová rukojeť Comfort, tak nástrčný klíček, díky kterému je zamezeno neoprávněnému odběru vody z armatury. Pokud chcete instalovat Polar II v místech, kde hrozí černý odběr vody, lze k výrobku objednat i bezpečnostní uzamykatelnou rukojeť Secur na klíček.

Pokud chcete instalovat Polar II v místech, kde hrozí černý odběr vody, lze k výrobku objednat i bezpečnostní uzamykatelnou rukojeť Secur na klíček.

Díky instalaci ventilu Polar II můžete vodu odebírat celoročně bez starostí, že by mohlo dojít
k poškození či prasknutí armatury vlivem mrazu.

Tento na našem trhu stále oblíbenější výrobek s visačkou „Made in Germany“ splňuje, stejně jako ostatní produkty Schell, přísné normy nejen Evropské unie, ale také požadavky Německého svazu plynařů a instalatérů, který je vyhlášený svou přísností a velmi dbá na bezpečnost.

Technické informace
Venkovní nezámrzný ventil Schell Polar II Set
Nezámrzný ventil délky 500 mm od přední hrany zdiva (fasády), podle tloušťky stěny lze zkracovat na rozměry 200 – 500 mm.
Nucené přivzdušnění pro automatické vyprázdnění armatury při každém uzavření
Ovládací vršek na nástrčný klíč nebo rukojeť Comfort, zpětná klapka, rozeta na stěnu s připevňovacím materiálem, připoj: ½“ vnější závit, povrch: matný chrom, stěnová průchodka s izolační chráničkou, k zabudování do stěny, montážní pomůcky pro případné zkrácení, průměr vrtaného otvoru: Ø 38 mm, materiál: mosaz DIN EN, třída hlučnosti: II.
Obj. číslo: 03 997 03 99, DPC Kč 2.350,00 bez DPH;

Více informací o firmě Schell získáte na www.schell.eu nebo na níže uvedených kontaktech.

KONTAKT:
Ing. Aleš Řezáč, obchodní manažer ČR, tel.: +420 602 754 712; e-mail: ales.rezac@schell.eu