Partneři sekce:
  • Stavmat

Duté podlahy v bytovém a administrativním komplexu v Olomouci

Duté podlahy v bytovém a administrativním komplexu v Olomouci

Výhody duté suché podlahy FERMACELL MAXifloor se uplatňují i na podlahách nového bytového a administrativního komplexu v Olomouci, jehož investorem a dodavatelem je firma EUROGEMA CZ a.s.. Tyto moderní podlahy byly realizovány ve dvou podlažích na celkové ploše 645 m2.

Technický pokrok žádá ve větší míře bezproblémové zabudování informačních a počítačových sítí do moderního podlahového systému a montáž podlahy Fermacell MAXifloor  se i v olomouckém komplexu stala zárukou funkčního, flexibilního a komfortního řešení. Duté podlahové prvky FERMACELL typ MAXifloor, tvořené ze sád­rovláknitých desek FERMACELL, se montovaly na výškově stavitelné stojky MAXifloor.

Velkou výhodou těchto podlah byla i tady rychlost montáže a suchý proces, který umožnil ihned provádět další práce (např. pokládku krytin atd.). Celý systém zahrnuje i revizní klapky a možnost zabudování elektroinstalačních krabic různých typů a je nehořlavě zatříděný – třída reakce na oheň A2. Výška duté podlahy se pohybuje od 65 do 280 mm, únosnost podlah je dostatečná pro běžné zatížení v kancelářích.

Nově budovaný komplex v lokalitě Horní Lán v Olomouci nabízí zájemcům cca 100 bytových jednotek 1+kk až 4+kk o výměrách 44 až 120 m2. Kromě bytů jsou součástí komplexu nebytové prostory, které budou sloužit k umístění služeb, ordinací, kanceláří nebo menších obchodů. Investorem a dodavatelem stavby je firma EUROGEMA CZ a.s.,  která má s výstavbou bytů bohaté zkušenosti.

Zdroj: Fermacell