Nabídka řemeslníka z regionu pro každého stavebníka

PREFA Aluminiumprodukte spustila na svých webových stránkách nový portál, který propojuje klempíře a pokrývače se stavebníky v blízkém okolí. Bez zbytečných komplikací tak zprostředkovává konkrétní a aktuální zakázky – snadno a rychle.

PREFA řemeslníci“ jsou realizační firmy, které jsou proškolené v PREFA Academy, mají s produkty PREFA bohaté zkušenosti a jsou zdarma registrovány na „PREFA portále“, který je dostupný pro stavebníky na webových stránkách cz.prefa.com.

„Řemeslníky podporujeme nejen našimi produkty, školením a kvalitním servisem, ale nyní také skrze PREFA portál on-line službami. Stavebníkům zase chceme zjednodušit cestu k našim produktům,“ upřesňuje prokurista PREFA Aluminiumprodukte s.r.o., Aleš Slivka.

Doposud je registrováno přes 100 řemeslníků. Partnerská platforma je výhodná pro všechny strany – stavebník se vyhne zdlouhavému hledání toho správného řemeslníka ve svém regionu, kromě toho obdrží bez dalších dodatečných nákladů srovnávací nabídky. Řemeslník se zase může soustředit na svou práci a nemusí se starat o odbyt a získávání zakázek.

Nová platforma je k dispozici i v sousedním Rakousku a Německu, kde má příznivou odezvu. V České republice byla spuštěna koncem roku 2019.

Podpora místního řemesla & využití digitalizace

„Na místním řemesle nám velmi záleží a touto iniciativou ho aktivně podpoříme,“ zdůrazňuje Aleš Slivka, který by s pomocí platformy chtěl vybudovat činorodou komunitu PREFA řemeslníků. „I v řemesle a průmyslu můžeme využít přednosti digitalizace. Toto je naše první iniciativa tímto směrem,“ zdůrazňuje.

A jak na to?

Stavebník si v několika málo krocích a z pohodlí domova skrze PREFA portál

Stavebník si v několika málo krocích a z pohodlí domova skrze PREFA portál vyžádá nabídku od PREFA řemeslníků z blízkého okolí. Jednoduše vyplní dotazník – údaje o objektu a vybrané krytině.

PREFA zákaznický servis bude stavebníka obratem kontaktovat

PREFA zákaznický servis bude stavebníka obratem kontaktovat, aby potvrdil poptávku a objasnil případné nejasnosti.

Následně budou stavebníka kontaktovat až 3 PREFA řemeslníci z blízkého okolí

Následně budou stavebníka kontaktovat až 3 PREFA řemeslníci z blízkého okolí, aby vypracovali cenovou nabídku nejen za materiál, ale i za práci. Tak si stavebník bude moci rychle vytvořit přehled o nákladech za novou budoucí střechu nebo fasádu.

Porovnávání nabídek a výběr té nejvhodnější

Porovnávání nabídek a výběr té nejvhodnější bude již jen na stavebníkovi.

ZDROJ: PR článek společnosti Prefa Aluminiumprodukte spol. s r.o.