Sprchová vanička Superplan od Kaldewei: milionkrát osvědčená, nyní v novém designu pro moderní koupelny

Kaldewei Superplan – klasika mezi sprchami v úrovni podlahy, která se za posledních 30 let již milionkrát osvědčila a získala si přízeň odborníků i uživatelů. Našla uplatnění v exkluzivních soukromých koupelnách, hotelových koupelnách s požadavkem na snadnou údržbu i v bezbariérových koupelnách pro pacienty: Bezespárová sprcha z recyklovatelné smaltované oceli se harmonicky začleňuje do koupelny a zaručuje příjemnou a bezpečnou plochu pro stání.

Kaldewei nyní svému evergreenu Superplan dopřál nový facelift. Precizně vypracované hrany, malé úhly a čisté linie propůjčují sprše moderní vzhled. Německý specialista na koupelnové vybavení podtrhuje touto designovou úpravou své přesvědčení, že z dobrého lze vždy udělat ještě lepší.

Nová sprchová vanička Kaldewei Superplan zaujme nejenom svěžím designem, ale také přístupem zcela v úrovni podlahy ze dvou stran. Aktuální facelift v podobě precizně vypracovaných hran a čistých linií pozvedl její design na novou úroveň.

Optimalizována byla také montážní hloubka, která je s maximálně 25 milimetry poloviční v porovnání s předchozím modelem. Úzké okraje u sprchových vaniček všech rozměrů působí nejenom velmi elegantně, ale zaručují navíc velkorysou plochu pro stání a tím i jedinečný zážitek ze sprchování.

02 KALDEWEI Superplan
Zdroj: Kaldewei

Udržitelná, moderní a flexibilní

Kaldewei Superplan je vyrobena z recyklovatelné smaltované oceli a díky skleněnému povrchu bez pórů ji lze velmi snadno čistit. S lehkostí propojuje nadčasový design a trvanlivou kvalitu díky využití přírodních materiálů, čímž rozšiřuje portfolio výrobků Kaldewei s přívlastkem Luxstainability®.

Superplan zaujme především obzvláště přesnými poloměry rohů z vnitřní strany sprchové vaničky, které ocení zejména nároční stavitelé, renovátoři koupelen a architekti. Redukovány byly také poloměry vnějších rohů a hran, což umožňuje Superplan ještě lépe integrovat do stávajícího montážního rastru a dlažbu lze položit až těsně ke sprchové vaničce.

03 KALDEWEI Superplan detail
Zdroj: Kaldewei

Maximální flexibilitu a široké možnosti ztvárnění koupelen zaručují vedle běžných sanitárních barev rovněž exkluzivní odstíny kolekce Coordinated Colours. Nová sprchová vanička Superplan je samozřejmě také stoprocentně kompatibilní s chytrým příslušenstvím Kaldewei, počínaje montážními a odtokovými systémy až po osvědčené protiskluzové a snadno udržovatelné úpravy povrchu.

Od podzimu bude Superplan k dostání v 41 rozměrech.

Komerční informace; zdroj: Kaldewei