Společnost BRAMAC rozšířila nabídku portfolia o elegantní matný odstín grafit mat

Matné barvy jsou v architektuře i designu velmi populární. Společnost BRAMAC drží krok s aktuálními trendy, a tak do své nabídky koncem dubna zařadila atraktivní barevné provedení grafit mat. Nový odstín rozšířil barevnou paletu u modelu střešní tašky Tegalit STAR.

Betonová taška Tegalit STAR se v posledních letech u zákazníků těší čím dál větší oblibě, a to díky rovnému profilu a čistým liniím, které korespondují s minimalismem současné architektury.

Aktuálně je nabízena v šesti barevných odstínech, včetně metalické barvy granit metalic nebo nevšedního odstínu zinkově šedé. Novinka grafit mat podtrhuje geometrické křivky Tegalitu, zároveň umocňuje sametový povrch tašky, který je výsledkem špičkového provedení s technologií STAR.

Zdroj: Bramac

Atraktivní vzhled doplňuje  hi-tech technologie

Zatímco povrch standardních betonových tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s touto inovativní technologií je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch.  Vrstva mikrobetonnu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky.  Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Speciální, do povrchu integrované pigmenty odráží část infračerveného záření a snižují tak  teplotu na spodní straně tašek až o deset stupňů. Společně s vysoce reflexní fólií a nadkrokevní izolací BramacTherm tvoří unikátní skladbu střešního pláště s názvem Bramac COOL, která udržuje v podkroví příjemné klima v každé roční době .

Zdroj: Bramac

Model střešní tašky Tegalit STAR disponuje komplexním a propra­covaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové komponen­ty do sebe funkčně i vzhledově zapadají a dohromady vytváře­jí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC.

Systém doplňují nadkro­kevní izolace BramacTherm, oka­pový systém StabiCor a samozřej­mě kompletní servis, poradenství a záruky. BRAMAC nabízí 30letou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslu­šenství pak mohou zákazníci získat i 10letou nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému.