Moderní vjezdové závory vyvinuté na míru středoevropskému trhu

Společnost Hörmann, přední evropský výrobce dveří, vrat a vjezdových bran, přichází s novou ge-nerací vjezdových závor vyvinutou speciálně pro střední Evropu. Jejich cena je postavena tak, že jsou velmi dobře prodejné na českém trhu.

Tyto závory jsou plně kompatibilní se systémovým řešením ovládání a v nabídce firmy Hörmann je zákazníci naleznou pod označením SH 50 a SH 100. Jsou vhodné pro komplexy bytových domů i pro nejrůznější zemědělské a průmyslové areály, v nichž je příjezd korigován právě závorami.

Cenově výhodnější závora SH 50 umožňuje až 500 cyklů během 24 hodin a její celková životnost je garantována na životnost až 1 000 000 otevření.

Zdroj: Hörmann

Typ SH 100má garantované cykly až 1000 otevření za den a celkovou životnost 2 000 000 otevření. Zároveň umožňuje rozšíření o celou řadu modulů, například placené parkování, rozpoznávání SPZ při vjezdu a výjezdu a lze je obohatit kompletním sortimentem příslušenství, která jsou v tomto segmentu obvyklé.

Závory obou typů jsou vhodné pro komplexy bytových domů i pro nejrůznější zemědělské a průmyslové areály, v nichž je příjezd korigován právě závorami. Lze je snadno integrovat do stávajících systémů i do požárních signalizačních zařízení.

Funkční vzorky obou typů závor je možno shlédnout ve vzorkovně společnosti Hörmann ve Středoklukách u Prahy. Informace o nich poskytnou rovněž autorizovaní prodejci značky Hörmann.

 Komerční informace, zdroj: Hörmann