Galerie(3)

Hörmann rozšiřuje nabídku „chytrých“ vjezdových technologií

Společnost Hörmann, přední evropský výrobce dveří, vrat a vjezdových bran, přichází se zajíma-vou novinkou vyvinutou speciálně pro středoev-ropský trh. Jedná se výrobky, které rozšíří součas-nou nabídku v segmentu závor a vjezdových sys-témů.

K KLF3252

Stávající portfolio se rozšiřuje o závory typu SH 50 a SH 100, které jsou vhodné pro komplexy bytových domů i pro nejrůznější zemědělské a průmyslové areály, v nichž je příjezd korigován právě závorami.

Zmiňované závory lze snadno integrovat do stávajících systémů i požárních signalizačních zařízení. Společnost Hörmann zároveň nabízí rozsáhlý systém správy parkovacích oprávnění. Díky napojení na Online Control, lze závory, a vlastně celý systém ovládaní vjezdových a výjezdových zařízení z každého koncového zařízení na světě, protože přístup zajišťuje například chytrý telefon, tablet nebo počítač, které jsou vybaveny webovým prohlížečem.

Zdroj: Hörmann

Nové typy závor jsou vybaveny ochranou proti nárazu a také LED osvětlením krytu – LED osvětlení integrované do krytu slouží jako optická signalizace stavu skříně (červená – zavřeno, zelená – otevřeno). U typu SH 100 je navíc možno LED osvětlení použít nezávisle na LED osvětlení ramene jako oranžové výstražné světlo.

Kryt závory SH 50 se standardně dodává z oceli s práškovým lakováním v barvě antracitová šedá RAL 7016. Kryt u závory SH 100 je vyroben z plastu rovněž v barvě antracitová šedá RAL 7016.

Skříň závor obou typu jsou standardně v ocelovém provedení s práškovým lakováním v barvě bílý hliník RAL 9006, skříň závory u typu SH 100 dodává firma Hörmann volitelně v barvě RAL podle výběru zákazníka. Pohonné jednotky jsou integrovány pod krytem závor.

Zdroj: Hörmann

Součástí zákaznického servisu jsou individuální řešení na míru, autorský servis a samozřejmostí jsou originální náhradní díly značky Hörmann s desetiletou zárukou možnosti dokoupení. Snadná je i údržba a montáž.

Více informací najdete ve vzorkové prodejně firmy ve Středoklukách u Prahy nebo na www.hormann.cz.

 ZDROJ: PR článek společnosti Hörmann