Hliníková krytina pro jedinečnou individualizaci

Střešní a fasádní systémy společnosti PREFA Aluminiumprodukte otevírají dveře do světa neomezených designových možností.

Díky široké škále tvarů, formátů, barev, vzorů pokládky a povrchové úpravy lze jakýkoliv objekt upravit přesně podle Vašich požadavků nebo představ. Ať už preferujete elegantní minimalistický vzhled, rustikální nádech nebo extravagantní design, s hliníkovou střechou PREFA lze vysněný domov zhmotnit do reality.

Nekonečná paleta barev a vzorů

  • Vybírejte z široké nabídky základních barev a exkluzivních odstínů. V případě potřeby PREFA vyrobí produkty i v nestandardních barvách přesně podle Vašich požadavků.
  • Kombinujte a slaďte barvy s veškerým možným střešním příslušenstvím, včetně inovativních integrovaných solárních panelů SDP nebo odvodňovacího systému.

PREFA – více než jen střešní krytina

  • Vytvořte si originální vzory pokládky pomocí falcovaných tašek, falcovaných šablon, falcovaných šindelů nebo střešních panelů R.16 a FX.12.
  • Originální produkty PREFA lze použít nejenom na střechu, ale i na fasádu. Fasádní šindele, fasádní šablony, fasádní panely FX.12, kompozitní desky, vlnové profily, Siding, Siding.X, falcovaný systém Prefalz… nabízí téměř nekonečné možnosti pro moderní novostavby stejně jako pro starší nebo rekonstruované objekty.

Všechny produkty PREFA jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku a vynikají dlouhou životností, odolností a bezúdržbovostí. Záruka až 40 let je poskytována na materiál a na barevnou stálost u produktů s povrchovou úpravou P.10.

cz.prefa.com

Komerční informace; zdroj: PREFA Aluminiumprodukte