Nový inspirativní showroom koupelen Geberit v Praze
Galerie(8)

Nový inspirativní showroom koupelen Geberit v Praze

Nový showroom koupelen Geberit v Praze je vynikajícím zdrojem nápadů pro rozmanité koupelny. Ideálně spojuje koupelnové vybavení KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN a Geberit ve dvanácti verzích funkčních a oku lahodících koupelen.

Malá toaletní místnost, která překvapí pocitem prostornosti, velkoryse řešená koupelna s volně stojící vanou působící příjemně útulným dojmem či atraktivní rekonstrukce bytového jádra. To vše naleznete v interiéru showroomu. Pro prezentaci prémiových koupelnových sérií byl použit výjimečný koncept prezentace šperků, vznikl spojením sametově tmavého pozadí a zářivých keramických předmětů.

Optimistická žlutá vévodí vydařenému příkladu rekonstrukce bytového jádra s řadou výrobků KOLO Traffic.

„Prezentační prostory představují optimální nabídku Skupiny Geberit na poli koupelnového designu. Po akvizici značek KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN je naše společnost plně kompetentní vytvořit koupelnu podle individuálních představ investorů, ať už se jedná o privátní koupelny, veřejné prostory či hotely,“ zdůrazňuje Vladimír Sedlačko, Managing Director Geberit v ČR a SR.

Nový showroom koupelen slavnostně otevřel Karl Spachmann, Head Division Sales Europe (vpravo) a Vladimír Sedlačko, Managing Director Geberit CZ a SK (vlevo).

Šperky v podobě keramických předmětů na sametově tmavém pozadí. Luxusní řady KERAMAG DESIGN ,Xeno2 a Silk, v kombinaci s volně stojící vanou Mattis.

Prostory přímo navazují na současné prezentační a školicí centrum společnosti Geberit, které již čtyři roky úspěšně slouží klientům. „Obdobně jako tam jsme v novém prostoru při našem navrhování vsadili na jednoduchost a čistotu, na kontrast barev a tvarů. Naším architektonickým konceptem bylo vytvoření vzdušného a přehledného rámce pro prezentaci značek, jejichž produkty celému prostoru dominují,“ představuje Aleš Papp z architektonického ateliéru CUBOID ARCHITEKTI, který vytvořil interiér showroomu.

Kouzelný současný tanec v podání Andrey Miltner v elegantním prostředí showroomu.

Jako levitující dům v domě působí galerie prémiových řad značek KERAMAG, KERAMAG DESIGN. Rozmístění zařizovacích předmětů zde zdůrazňuje krásu tvarů a ušlechtilost materiálů. Obdobně, jako se pro vystavení šperků používá tmavý samet, bylo pro vyniknutí šperků – keramických předmětů – použito matné tmavé pozadí a výrazné bodové osvětlení.

Střední část showroomu tvoří atraktivní prezentace prémiových sérií, vizuálně na první pohled upoutá osvětlení zrcadel z kolekce KERAMAG DESIGN myDay.

Řešení pro rekonstrukce ukazuje tyrkysová koupelna v sérii KERAMAG Renova Plan Nr.1, doplněna o minimalistický odtok Geberit a sanitární moduly Geberit Monolith.

Bez bariér ve využití, i v designu, taková je komfortní koupelna pro handicapované se sérií KOLO Nova Pro Bez Bariér a s oddáleným ovládáním splachování Geberit Sigma70 v nerezu.

Showroom koupelen Geberit, Praha: Nechte se unášet na křídlech inspirace
Adresa: Sokolovská 2408/222, 190 00 Praha 9 – přízemí administrativní budovy Vysočanská brána na Balabence
Otevírací hodiny: každý pracovní den od 8:00 do 16:30

Zdroj: Geberit