Partneři sekce:
  • Českomoravský beton

2x úspěšný rok 2009

2x úspěšný rok 2009

Renomovaný výrobce vybavení koupelen Villeroy & Boch patří k předním inovátorům v oboru, což potvrzuje řada prestižních ocenění, které za nové výrobky a technologie získává. Loňský rok slavil hned dvakrát - za design a technologický přínos.

Nejkrásnější umyvadlo roku
Titulem nejkrásnějšího umyvadla roku se pyšní 130 cm široké dvoumyvadlo Loop, které si záčátkem roku z USA přivezlo nejvyšší světové uznání za design – GOOD DESIGN Award 2008. Výrazná elipsa umyvadla harmonicky zapadá do obdélníkového keramického panelu. Interakce mezi těmito zjevnými protiklady vytváří moderní vzhled a citlivě kombinuje funkce a emoce. Zapuštěný keramický kryt odpadu dodává umyvadlu hladký, čistý vzhled. Nová umyvadla Loop navazující na úspěšné řady Loop & Friends jsou určeny pro nábytkovou řadu Central Line Fashion a Central line Standard firmy Villeroy&Boch.

Jedinečný upevňovací systém WC
Za mimořádný technologický přínos byl vyznamenán nový upevňovací systém WC – SupraFix firmy Villeroy&Boch cenou za inovace v architektuře a technice (Innovationspreis Architektur und Technik 2009).

SupraFix je inovační a k patentu přihlášený systém Villeroy & Boch, který výrazně usnadňuje instalaci závěsných WC. Nápad SupraFix je stejně tak jednoduchý jako důmyslný. Inteligentní funkčnost dva v jednom: otvory které jsou používány pro instalaci WC, jsou použity také pro upevnění sedátka, takže mísa i toaletní prkénko je připevněno během pár minut, takřka v nulovém čase.

Instalační proces vyžaduje pouze jednoho instalatéra, tj. není zapotřebí žádný další pomocník.

Zdroj: Villeroy & Boch