Soutěž Kamion plný KM BETY: O vítězi rozhodlo deset metrů čtverečních krytiny

Soutěž Kamion plný KM BETY: O vítězi rozhodlo deset metrů čtverečních krytiny

Doslova několik metrů čtverečních střešní krytiny letos rozhodlo o vítězi soutěže Kamion plný KM BETY, tradičně vyhlašované společností KM Beta, a. s. Slavnostní vyhlášení soutěže se konalo 4. března v přátelském prostředí Mlýnhotelu Vílanec u Jihlavy. Akcí byl zároveň vyhlášen nový ročník této oblíbené soutěže.

Soutěž Kamion plný KM BETY vyhlašuje již tradičně společnost KM Beta, a. s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva. Tato soutěž, v rámci které KM Beta, a. s,. oceňuje nejúspěšnější obchodní partnery, je určena jak pokrývačských, tak od tohoto ročníku i realizačním stavebním firmám.

Soutěž pro pokrývače i stavební realizační firmy
Vítězem Velké pokrývačské soutěže se stane ta firma, která za rok položí nejvíce metrů čtverečních betonové střešní krytiny KMB BETA nebo KMB HODONKA. První místo je spojeno s odměnou v podobě dvaceti palet střešní krytiny, druhé s deseti paletami a třetí s pěti paletami střešní krytiny. Obdobně v soutěži pro realizační firmy s názvem Velká soutěž pro stavebníky náleží vítězi dvacet palet zdicích prvků, firmě na druhém místě pak deset palet, třetí místo je spojeno s pěti paletami. Z přítomných hostů byl již tradičně vylosován také Šťastlivec roku, který získal univerzální těsnicí pás BetaRol.

Výsledky soutěže

Velká pokrývačská soutěž
1. místo    Střechy JOKL, České Velenice
2. místo     Jaroslav Ježek, Kosova Hora
3. místo    Jan Sadlík, Uhlířské Janovice

Velká soutěž pro stavebníky

1. místo    AgriKOMP Bohemia, s. r. o., Brno
2. místo    Ondřej Szolár, Březová
3. místo    FEST Ostrava, s. r. o., Ostrava – Přívoz

Šťastlivec roku: Michal Obluk, Pazderna

Vyhrávají všichni
Kromě třech hlavních výher v každé kategorii a jednoho „šťastlivce“ získává ceny vlastně každý aktivní obchodní partner společnosti KM Beta. Za každých odebraných 500 m2 totiž obdrží 500 bodů. Získané body lze využít k výběru nářadí, materiálu, pomůcek a dalších potřeb pro pokrývání střech, respektive pro výstavbu. Za body je možné získat také slevu na vybrané rekreační zájezdy CK Travel, a. s., Hodonín. Katalog cen je k dispozici v sídle firmy KM Beta, a. s., a u regionálních manažerů KM Beta.

Slavnostní vyhlášení vystřídal bohatý program
Ve stylových prostorách Mlýnhotelu Vílanec se nejprve konalo slavnostní vyhlášení, již tradičně v příjemné atmosféře. Zástupce pokrývačských firem přivítal obchodní ředitel společnosti KM Beta, a. s. Ing. Jan Hruška, který všem firmám poděkoval za příjemnou spolupráci v uplynulém období. Následovalo slavnostní vyhlášení nejlepších firem, které pak vystřídal bohatý doprovodný program. Účastníci se tentokrát doslova vyřádili na silných terénních čtyřkolkách, méně dobrodružným povahám byl určen simulátor boxu, laserová střelnice, stolní fotbal, bowling i oblíbené mobilní kasino. O zábavu se postaral šprýmař Zdeněk Izer a večerní diskotéka.


Vyhlášení nového ročníku soutěže

Slavnostním zakončením soutěže byl zároveň vyhlášen nový ročník tohoto klání. Pokrývačské části soutěže Kamion plný KM Bety s názvem Velká pokrývačská soutěž se mohou zúčastnit všechny pokrývačské firmy, které jsou držiteli osvědčení o způsobilosti pro distribuci a montáž střešního systému KMB BETA a KMB HODONKA. Obdobně také ve Velké soutěži pro stavebníky mohou soutěžit všechny firmy, které jsou smluvními partnery společnosti KM Beta, a. s.

Podmínkou účasti v novém ročníku je zaslání řádně vyplněné faktury s potřebnými kopiemi dokladů do 20. 1. 2012. Pro přihlášení lze využít formulář umístěný na www.kmbeta.cz.

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na letošní Stavební veletrhy Brno, které se konají ve dnech 12. až 16. 4. 2011. Stánek KM Beta najdete v pavilonu A2. Prvních padesát návštěvníků každý den získá dárek!

–>–>