Páty ročník Wienerberger fóra proběhne v Česku i na Slovensku

Páty ročník Wienerberger fóra proběhne v Česku i na Slovensku

Seriál seminářů, přednášek a diskusí, který povedou odborníci společnosti Wienerberger spolu se soudní znalkyní Ing. Evou Hellerovou, se uskuteční na začátku roku 2013. Fórum přinese témata týkající se navrhování staveb s ohledem na statiku, střešní krytinu, požární bezpečnost a požadavky na navrhování ekonomicky optimálních domů.

Semináře se budou konat na šesti místech v České republice a poprvé se pak uskuteční ve třech městech na Slovensku. Všechny prednášky jsou akreditovány v systému celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA, pričem vstup na ně bude zdarma. V každém městě se uskuteční čtyři hlavní teoretické přednášky a navíc i blok praktických ukázek, po kterých bude následovat diskuse.

Jak jednoduše navrhovat stavby podle nové vyhlášky požadující nákladové minimum, se účastníci dozvědí z přednášky, kterou povede Ing. Petr Veleba, produktový technik společnosti Wienerberger. Prednášku o požární odolnosti zděných konstrukcí povede produktový technik Ing. Antonín Horský. 

Poprvé na fóru vystoupí také Ing. Eva Hellerová, soudní znalkyně specializující se na střechy a střešní pláště. Účastníci si poslechnou přednášku nazvanou Pálená střešní krytina v praxi. Sérii přednášek uzavře Ing. Ivo Petrášek svým vystoupením týkajícím se návrhu a provádění vodorovné prutové konstrukce.

V praktických ukázkách zas budete moci vidět napojení výplně otvorů na ostění v cihelných systémech pomocí systémových doplňků.

Místa a termíny konání

ČR: 10. 1. – České Budějovice, 15. 1. – Brno, 17. 1. – Ostrava, 22. 1. – Plzeň, 24. 1. – Praha, 29. 1. – Hradec Králové
SR: 31. 1. – Prešov, 5. 2. – Žilina, 7. 2. – Bratislava

Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím internetu vyplněním formuláře na stránkách www.wienerbergerFORUM.cz nebo www.wienerberger.cz. Všechny přihlášky zaregistrované prostřednictvím těchto stránek budou zařazeny do slosování o věcné ceny.

Přihlášku je možné odeslat i faxem na číslo 383 826 115 nebo poštou na adresu: Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., Plachého 388/28, 370 46 České Budějovice.

–>–>

RubrikyUdálosti