Nechte se inspirovat v showroomu otvorových výplní
Galerie(5)

Nechte se inspirovat v showroomu otvorových výplní

Moderní výstavní plocha otvorových výplní byla otevřena u Jihlavy, nedaleko sjezdu z dálnice D1. V showroomu o rozloze 300 m2 na vás čeká prezentace novinek, trendů a nejnovějších technologií v sortimentu oken, vchodových dveří, posuvných systémů, zimních zahrad, garážových vrat či stínící techniky.

Společnost DAFE – PLAST tento exkluzivní prostor vytvořila za spolupráce partnerských společností SCHÜCO, REHAU, PERITO a ISOTRA. Kromě načerpání inspirace lze prostory využívat k jednání se zákazníky, prezentacím, diskusím či seminářům.

Velkou část expozice zaujímají okna z plastu a hliníku a velkoformátové posuvné systémy s automatizovanými mechanismy otevírání a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi (včetně novinky Schüco ASS 77 PD s profily minimalistického vzhledu). Další prostor se věnuje vchodovým dveřím, a to z pohledu materiálového provedení, designu, výplní i způsobů otevírání.

Prohlédnout si můžete konstrukce zimních zahrad, garážová vrata či stínící techniku. Možností ke vzájemné spolupráci je celá řada. Specialisté společnosti DAFE – PLAST jsou vám k dispozici při řešení aktuálních i budoucích projektů. V showroomu budou probíhat také tematická setkání a odborné prezentace, kterých se lze účastnit.

Showroom DAFE – PLAST se nachází v Červeném Kříži u Jihlavy nedaleko sjezdu z dálnice D1 (exit 112). Pokud prostory plánujete navštívit, doporučujeme rezervaci termínu předem.

Potřebné kontakty i informaci o otevírací době najdete na www.dafe.cz.