Navštivte veletrh Střechy Praha plný novinek

Navštivte veletrh Střechy Praha plný novinek

Dovolujeme si Vás pozvat na největší veletrh v oboru střech u nás i ve střední Evropě s názvem STŘECHY PRAHA 2014, na kterém se pravidelně setkávají nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z oboru.

Termín konání: 23. – 25. 1. 2014, denně 10 – 18 h (v sobotu do 17h)
Místo konání: PVA EXPO PRAHA Letňany

V souběhu se uskuteční také 10. jubilejní specializovaný veletrh úspor a alternativních zdrojů energie SOLAR PRAHA a veletrh ŘEMESLO PRAHA zaměřený na řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků a též veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb For Pasiv.

Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program s řadou podnětných přednášek a seminářů určený pro odbornou i širokou veřejnost.

Ani letos nebudou chybět bezplatná poradenská centra, která Vám budou k dispozici pod celou dobu veletrhu. Centra poskytnou návštěvníkům odborné nezávislé rady z mnoha oblastí provádění a navrhování staveb, úspor energií a nově i z oblasti šetrné dopravy.

Proběhne řada praktických ukázek řemesla a použití materiálů a k vidění bude také Pokrývačské muzeum, Tegulárium a další sbírky. Návštěvníci mohou vyhrát hodnotné ceny včetně střechy na rodinný dům.

Doprovodný program je k nahlédnutí zde: www.strechy-praha.cz/program

Na webových stránkách veletrhu www.strechy-praha.cz  naleznete voucher s 50% slevou na vstupné.