Inovativní materiály pro stavebnictví – další konference BEFFA 2014 bude 5. června v Brně

Inovativní materiály pro stavebnictví – další konference BEFFA 2014 bude 5. června v Brně

Inovativní materiály v detailu, komplexně a především prakticky představí odborníci z řad akademické sféry i vývojová oddělení předních světových výrobců stavebních materiálů na již čtvrté konferenci pořádané v rámci 2. ročníku Building Efficiency Awards 2014. Konference s názvem Inovativní materiály pro stavebnictví se koná ve čtvrtek 5. června od 9.00 h. v Richard Adam Gallery v brněnském areálu Vaňkovka.

Jaké jsou nejžhavější novinky v nabídce stavebních materiálů na domácím i zahraničním trhu? Kam se ubírá trend a jaká bude jejich budoucnost?  Chytré materiály šetrné k životnímu prostředí, peněžence a přitom výjimečných kvalit a vlastností. Unikátní řešení pro stavbu, interiér i exteriér, která slibují výsledek pro komfortní bydlení i užívání budov. Nejen tato témata zazní na již čtvrté konferenci soutěže BEFFA 2014 s názvem Inovativní materiály pro stavebnictví.

Přednášky odborníků doplní přímo v sále galerie výstava a interaktivní prezentace jednotlivých inovativních materiálů, na které si tak budete moci i sáhnout a posoudit jejich kvality. Konference je určená pro architekty, projektanty, stavební a dodavatelské firmy, investory, developery i další odbornou veřejnost. Předběžný program konference najdete na webu soutěže  BEFFA 2014.

Generálním partnerem této konference i soutěže Building Efficiency Awards je skupina Saint-Gobain, zejména její divize Isover, Rigips a Weber. Záštitu soutěži, v jejímž rámci se konference koná, udělily Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků a Slovenská komora stavebných inžinierov. Mediálním partnerem jsou časopisy vydavatelství Jaga Media ASB, Realizace staveb a Home a časopis Stavitel.  

Účast na konferenci je pro registrované účastníky zdarma. Registrovat se můžete zde.

O soutěži Building Efficiency Awards (BEFFA)
V 2. ročníku soutěže BEFFA 2014 mohou soutěžit stavby či rekonstrukce z České a Slovenské republiky dokončené v období od 1. ledna 2012 do 31. května 2014. Pro studentské projekty podmínka jejich realizace neplatí.  Přihlásit stavbu či projekt může jak jejich autor, investor či realizační firma, tak jejich vlastník či uživatel. Hodnocení přihlášených projektů probíhá ve dvou kolech – regionálním a mezinárodním. Tři nejlepší stavby z každé kategorie v jednotlivých regionech ČR a SR postupují do česko-slovenského finále, v němž se utkají o vítězství ve svých kategoriích. Kategorie dřevostavba a multikomfortní dům jsou průřezové a budou soutěžit jen v česko-slovenském finále. Výsledky BEFFA 2014 vyhlásí porota v listopadu roku 2014.

Více na webové stránce soutěže: www.beffa.eu

ZDROJ: PR článek BEFFA