FSDays 2013: Vše o bezpečnosti na podzimním pražském veletrhu

FSDays 2013: Vše o bezpečnosti na podzimním pražském veletrhu

Mezinárodní veletrh nejnovějších trendů bezpečnostní techniky, systémů a služeb FSDays 2013 (Prague Fire & Seucurity Days 2013), již tradičně pro obory FIRE&SECURITY, IT PROTECTION, SAFE TRAFFIC, RESCUE PRAGUE a INTELIGENTNÍ BYDLENÍ, se uskuteční ve dnech 17. – 21. 9. 2013 v PVA EXPO PRAHA opět souběžně se stavebním veletrhem FOR ARCH 2013.

Hlavní téma letošního ročníku FSDays je „Digitální bezpečnost“.
Zajímavou novinkou, kterou jistě ocení vystavovatelé i návštěvníci, je umístění všech oborově blízkých vystavovatelů celého komplexu výstav na jedno místo, do moderní, nově otevřené haly 4 a zároveň do bezprostřední blízkosti firem z příbuzných oborů partnerského veletrhu FOR ARCH – elektro, inteligentního bydlení a digitální domácnosti.

Nejnovější technologie z oborů bezpečnosti představí mnoho významných společností. Pro zajímavost uveďme například ASM, ATIS GROUP, BESYCO, COMNET (UK), ELFNET GROUP, EVVA, FIRE EATER, FLAJZAR, GUNNEBO CZ, JABLOTRON ALARMS, KALTMEYER, NAM SYSTEM, PANASONIC SYSTEM COMMUNICATIONS COMPANY EUROPE, PROFICOMMS, SCHRACK TECHNIK, SECAR BOHEMIA, SKANSKA, SOVTE, ZDENĚK HOLOMÝ ELECTRONICS a další.
 
Na veletrhu se budou prezentovat i partneři akce, Hlavní partner veletrhu – Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm, Odborný partner – Cech EPS ČR a Partneři Městská policie hl. m. Prahy a SH ČMS.

Nedílnou součástí FSDays 2013 jsou jako každoročně PŘEDNÁŠKY A KONFERENCE na aktuální témata:
17.9. – TNI“ a normy v oboru TBS, zejména kamerových systémů (místo konání – PVA EXPO PRAHA),
18.9. – Úloha facility managementu v bezpečnosti budov (místo konání – PVA EXPO PRAHA),
18.9. – Národní seminář o systému automatického tísňového volání z paluby vozidla eCall 112 (místo konání – zasedací sál Ministerstva dopravy ČR)

Pro všechny prezentující se společnosti připravil organizátor veletrhu, společnost Mascotte, opět prestižní soutěž o nejlepší a nejzajímavější prezentovaný produkt či službu „FSDays AWARD 2013“.

FSDays 2013 se uskuteční pod záštitou Ministerstva vnitra ČR, Ministerstva dopravy ČR a Hlavního města Prahy. Hlavním partnerem je Asociace Grémium Alarm. Odbornými partnery jsou ASIS International ČR, Cech EPS a ORSEC, dalšími partnery a spolupracujícími organizacemi jsou Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR, Městská policie Praha a IFMA CZ.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays a podrobný program odborných konferencí včetně
on-line registrace najdete na www.fsdays.cz.

–>–>