Axor H2O story vrcholí. Registrovat se můžete už jen do 31. května!

Axor H2O story vrcholí. Registrovat se můžete už jen do 31. května!

Už jenom do konce května mají studenti architektury a designu na vysokých technických a uměleckých školách a univerzitách v České a Slovenské republice možnost registrovat se a odovzdat svou práci do 3. ročníku mezinárodní studentské soutěže Axor H2O story. Soutěžní práci třeba odevzdat elektronicky nejpozději do 31. května 2014 podle pokynů sekretariátu soutěže.

Absolutního vítěze 3. ročníku soutěže Axor H2O story vybere odborná porota. Vítěz bude mít jedinečnou možnost představit svůj soutěžní návrh během vyhledávané výstavy Designblok 2014 v Praze. Zároveň získá týdenní stáž v německém centru vývoje a výroby nových výrobků značky Axor.

Atraktivní týdenní stáž Axor čeká i na vítěze, jenž vzejde z hlasování veřejnosti. Autor návrhu s nejvyšším počtem hlasů, které získá během on-line hlasovaní na webové stránce www.h2ostory.cz, bude mít jedinečnou příležitost vidět proces tvorby nové designové kolekce Axor.

Každý účastník se musí zaregistrovat vyplněním registračního formuláře na webové stránce www.h2ostory.cz nejpozději do 31. 5. 2014. Studenti vysokých škol se mohou registrovat a elektronicky odevzdat svůj soutěžní návrh do 31. května 2014 na www.h2ostory.cz.

Více informací naleznete na www.h2ostory.cz