IMG 2666

10. ročník seminářů Beton University je za rohem

Jak v předchozích letech, tak i letos pro Vás chystáme oblíbené semináře Beton University. V letošním roce bude mít premiéru seminář s názvem Architektura v betonu, se kterým zavítáme 14. 3. do pražského hotelu Artemis. Seminář je zaměřen na použití pohledových betonů v architektuře. Prezentována bude filozofie přístupu architekta k jejich použití včetně příkladů úspěšných realizací z České republiky i ze zahraničí.

Dále jsme si pro vás připravili seminář Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který je orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé. Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I. se v letošním roce uskuteční 28. 2. v českobudějovickém Clarion Congress Hotelu a 21. 3. v ostravském Clarion Congress Hotelu. Vložné je 200 Kč, pro členy ČKAIT, ČKA a ČSSI 100 Kč a pro studenty a pedagogy je vstup zcela zdarma.

Nevíte, co si od seminářů slibovat a jak celá akce probíhá? Neváhejte a podívejte se na náš Youtube kanál Beton University.

Nezapomeňte, že na seminář je nutné vyplnit online registraci na stránkách www.betonuniversity.cz.

LOGO BU