Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton
  • XELLA

Litý cementový potěr Cemflow získal bronzovou cenu v soutěži Známka kvality 2017

Litý cementový potěr Cemflow získal bronzovou cenu v soutěži Známka kvality 2017

První březnový týden získaly čtyři stavební výrobky ocenění v soutěži ZNÁMKA KVALITY 2017 pro VÝROBEK-TECHNOLOGII. Výrobci byli oceněni v sídle Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v rámci konference „Cesta k budovám s téměř nulovou spotřebou energie“. Součástí akce bylo i slavnostní otevření školícího centra a výstavy vzorových technických řešení a materiálů.

V soutěži získal bronzovou cenu litý cementový potěr CEMFLOW, který vyrábí skupina Českomoravský beton.
CEMFLOW® je litý cementový potěr, který vytváří dokonale rovnou a pevnou plochu podlahy pod finální nášlapnou vrstvu nebo i konečné řešení architektonické podlahy. Používá se při realizaci podlah v dřevostavbách, díky vlastnostem při vysychání. Dále pak v prostorech s vyšší vlhkostí, jako jsou garáže, sklepy nebo historická zástavba a rekonstrukce. Je také ideálním řešením pro podlahy s podlahovým vytápěním, kdy vzhledem ke svým vlastnostem umožňuje snížit náklady na vytápění. Více informací o produktu na www.cemflow.cz.

Porota ocenila možnost využití přímé dodávky a zpracování do požadované tloušťky zjednodušeným postupem, což zefektivnění pokládku velkých ploch v jedné pracovní směně.
Odkaz na tiskovou zprávu: http://www.transportbeton.cz/lity-cementovy-poter-cemflow-ziskal-bronzovou-cenu-v-soutezi-znamka-kvality-2017.html.

RubrikyCement a beton