Účinná ochrana proti vandalům

Permanentní ochranný nátěr Cemix Antigraffiti slouží k ochraně omítek, cihel, betonu, přírodního kamene, pískovce, ale i vláknocementu a povrchů s dobře soudržným nátěrem. Je snadno použitelný v interiéru i na venkovních plochách.

Jeho nespornou výhodou je paropropustnost, odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům a značná trvanlivost. Díky tomu, že je odolný vůči mechanickému oděru a snižuje nasákavost chráněného povrchu, snese až pětinásobné odstranění nežádoucího barevného poškození nástřiky a kresbami.

Jednosložkový nátěr, který je ihned připraven k použití, neobsahuje rozpouštědla a vytváří transparentní krycí vrstvu bez toho, že by měnil vzhled chráněného povrchu. Navíc zabraňuje i žloutnutí a vzniku trhlin. Nátěr je možno používat na tvarově stabilní, pevný a čistý podklad. Před použitím je tedy nutné povrch zbavit prachu, nesoudržných částí, filmotvorných hmot se separačním účinkem a případných výkvětů.

Nátěr se aplikuje na nenamrzlý a dokonale vysušený podklad. Starý nátěr je možné přetírat, pokud je dostatečně soudržný. Doporučená aplikace 2 – 3 nátěry podle poréznosti podkladu.

www.cemix.cz/produkty/antigraffiti