Partneři sekce:

Učebna Grohe poslouží vzdělávání budoucích instalatérů

DSC 8251
Zdroj: Grohe

Na Střední škole polytechnické v Brně, Jílová, jedné z nejprestižnějších škol ve svém oboru, byla pro studenty školy slavnostně otevřena první vzdělávací učebna GROHE. Budoucí instalatéři zde budou mít možnost seznámit se s nejnovějšími produkty a technologiemi GROHE a vyzkoušet si je v praxi.

V nové učebně si studenti mohou prakticky vyzkoušet funkce koupelnových baterií, instalačních systémů a dalších výjimečných produktů. K dispozici budou mít také podporu odborníků a široké portfolio vzdělávacích materiálů. Získají tak znalosti o nejmodernějších technologiích a inovacích v sanitárním průmyslu.

To zajistí, že ještě než se vrhnou na dráhu profesionálního instalatéra, budou plně schopni instalovat a servisovat neustále rostoucí sortiment výrobků GROHE.

Vzhledem k nedostatku kvalifikovaných instalatérů v sanitárním průmyslu je důležitější než kdy jindy nabídnout atraktivní vzdělávací program, který mladým lidem pomůže získat potřebné znalosti a zajistit si tak budoucí uplatnění.

Proto společnost GROHE, přední světový výrobce kompletních koupelnových řešení a kuchyňských baterií, představila program „GROHE Installer Vocational Training and Education“ (GIVE), který již nyní spolupracuje s 26 institucemi. Během příštích dvou let se síť rozšíří na více než 50 technických středních a vyšších odborných škol.

Grohe