Tepelná pohoda a komfortní vnitřní prostředí na prvím místě

Pro dosažení tepelné pohody a komfortu je výběr zdroje a typu vytápění, chlazení a větrání klíčový. Proč? Protož v interiéru stráví lidé více než 90% svého života! Optimální řešení vytápění, chlazení a větrání na míru pro konkrétní projekt – to je WOLF.

Vytápění a chlazení

Vytápěcí systémy WOLF zajišťují tepelnou pohodu i v té nejtužší zimě. Jsou moderní, spolehlivé, efektivní a energeticky úsporné. Plynový kondenzační kotel a tepelné čerpadlo jsou pro nás první volbou. Vejdou se do malých prostor, mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu, nízké emise škodlivin a tichý provoz.

Tepelná čerpadla WOLF dokáží i chladit a navíc jsou šetrné k životnímu prostředí. Pro velké objekty dodáváme středně velké a velké kondenzační kotle, které zajistí teplo a dostatek teplé vody i pro bytové domy, administrativní budovy, hotely, polyfunkční centra.

Zdroj: WOLF

Větrání

Zdravé prostředí začíná i končí na dostatečném množství čerstvého vzduchu bez škodlivých látek všude tam, kde pobýváme a dýcháme. Na řadu přichází potřeba větrání, tedy výměny vzduchu toho „vydýchaného“ za vzduch čerstvý. Spolu s pobytovou teplotou a vlhkostí prostředí jsou větrání a proudění vzduchu hlavními faktory zdravého prostředí a pohody.

Zdroj: WOLF

Pravidelný přísun čerstvého vzduchu je pro nás nezbytný. Průběžná výměna vzduchu s větracími systémy s rekuperací vzduchu zamezí vysoké prašnosti a hlučnosti, vzniku plísní, odstraňuje zápachy a CO2, filtruje prach, částice pylu, bakterie a viry. Ušetří až 20% nákladů na energie!

Větrací jednotky WOLF mají vysokou míru rekuperace tepla (až 93%), výkon od 50 do 400 m3/h a možnost napojení snímačů vlhkosti vzduchu a CO2, čímž zajišťují kontinuální výměnu vzduchu.

Zdroj: WOLF

Vzduchotechnika

Dodáváme široké portfolio vzduchotechnických jednotek speciálně přizpůsobených požadavkům projektu, které jsou mimořádně flexibilní, efektivní a nenáročné na údržbu. Certifikace Eurovent a dodržování německých norem je pro nás standardem.

Kromě kompaktních jednotek optimalizovaných na standardní použití (C-třída), dodáváme i individuální řešení složitých projektů prostřednictvím sestavných vzduchotechnických jednotek, které jsou svými možnostmi plně přizpůsobitelné konkrétnímu projektu.

Zdroj: WOLF

Přinášíme nejoptimálnější systémová řešení speciálně přizpůsobené vašim potřebám a požadavkům a spojujeme inteligentní konstrukčně výhodné řešení s nejmodernějšími technologiemi na dosažení maximální efektivity.

Zajímají vás vzduchotechnické jednotky v hygienickém provedení, bazénové jednotky, nebo průmyslové jednotky do výbušného prostředí? WOLF je silný partner ve všech oblastech vzduchotechniky.

Regulace

Nejdůležitější součást všech uvedených produktů je regulace a řízení. Sebelepší zdroj tepla, bez vhodné regulace, nemůže být ani úsporný ani bezpečný (směrnice ErP dává ekvitermnímu regulátoru váhu až 3%, o která zvyšuje energetickou třídu zařízení).

Současný trend využívá kompatibility výrobků, které se mohou v rámci jednoho regulačního systému vhodně spojovat a propojovat a k regulaci využívat jedno zařízení včetně jeho dálkové správy. A kombinace chytrého regulátoru s chytrým domem, popřípadě i s dálkovou správou staví obyčejný zdroj tepla na mnohem vyšší úroveň.

Zdroj: WOLF

Produkty WOLF je možné regulovat a monitorovat jednou regulací, a to i na dálku prostřednictvím smartphonu, tabletu a počítače. Kdykoliv, odkudkoliv. Se systémem SmartHome jsme již dnes připraveni na připojení do řešení Smart Home a Smart Building.

WOLF je expert na vnitřní prostředí!

Jsme komplexní dodavatel vytápěcí a větrací techniky a vzduchotechniky. Navrhujeme efektivní řešení na míru pro zdravé a komfortní vnitřní prostředí.

Více informací: www.czech.wolf.eu.

Zdroj: Odborný PR článek společnosti Wolf Česká republika, s.r.o.