Partneři sekce:
  • Stavmat

ISH 2017 – Voda. Energie. Život

ISH 2017 – Voda. Energie. Život

V roce 2017 bude ISH opět jedničkou mezi veletrhy v sektoru vybavení koupelen, technických zařízení budov, klimatizací a obnovitelných zdrojů energie. I když do začátku veletrhu zbývá ještě pár měsíců, veletrh ISH potvrzuje svou pozici jedničky již teď – chystá se na něj kolem 2 400 vystavovatelů, kteří ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 14. až 18. března 2017 představí své nejnovější produkty a inovace.

ISH je významnou mezinárodní akcí pro sektor vodoinstalací, vytápění a klimatizací. Dělí se na dvě velké části – ISH Energy a ISH Water. ISH Energy zahrnuje celé spektrum služeb a produktů pro stavebnictví souvisejících s energií – vytápění, klimatizační, chladicí a ventilační technika. Vše je zaměřeno především na efektivní využívání obnovitelných zdrojů, jako jsou solární a geotermální energie či biomasy, tepelná čerpadla, využití odpadního tepla apod. Součástí ISH Energy je také například Building Forum, věnované inovativním řešením návrhů, realizací budov, bytových komplexů a jejich energeticky úspornému provozu, nebo Real Estate Forum, které zprostředkovává dialog mezi společnostmi obchodujícími na realitním trhu, dodavateli služeb technických zařízení budov a profesemi zabývajícími se instalacemi sítí do budov.

ISH Water je naproti tomu největším světovým showroomem koupelnového designu s úplným spektrem produktů pro vybavení koupelen. V roce 2017 se bude konat pod heslem „Koupelna pro lidi“. Součástí Trend Fóra, platformy zaměřené na nejnovější trendy, je akce s názvem ‚Pop up my Bathroom‚, kde se představí různé modely plánování individuálně řešených koupelen. Dnešní koupelny a zejména jejich funkční a estetické charakteristiky mohou být bez problémů individuálně řešeny podle potřeb uživatele. Součástí přehlídky Trend Show je i série přednášek na téma: Pop up my Bathroom Atelier. Přenášky jsou vítanou příležitostí dozvědět se nové věci a setkat se se zajímavými lidmi z oboru. Jsou nabité informacemi a diskusní skupiny často dospějí k neočekávaným a inspirativním závěrům.

Vedle široké škály produktových inovací představovaných vystavovateli nabízí i široký doprovodný program, jenž se věnuje novinkám a aktuálnímu dění v sektoru. Na specializovaných přednáškách nabízejících příklady osvědčené praxe, na dedikovaných výstavách, panelových diskusích, soutěžích a komentovaných prohlídkách se odborní návštěvníci mohou seznámit s nejnovějším vývojem, získat informace i inspiraci a navázat nové kontakty.

Neoddělitelnou součástí doprovodného programu je předávání prestižních cen, jako je ‚Design Plus powered by ISH‚, která oceňuje nejzajímavější do budoucnosti hledící produkty, charakterizované optimálním mixem udržitelnosti, estetického dojmu a funkčnosti.

Více informaci naleznete na webových stránkách ish.messefrankfurt.com.

Zdroj: PR článek společnosti Happy Materials

Komentáře