Partneři sekce:

Systém TopTeramo perfektně sladí celou terasu

Systém TopTeramo perfektně sladí celou terasu

Moderní trendy se mění i ve stavebnictví. Při volbě dlažby na terasu nebo přístupové schody ke vchodovým dveřím domu je dnes v módě sladění všech prvků do jednoho designu. Právě toto umožňuje systém TopTeramo, se kterým se dá dokonale sladit dlažba, schodové prvky, obkladové pásky i květináče.

Špičková kvalita

U dlažby hraje kvalita velkou roli, protože je potřeba počítat s vysokou zátěží a také povětrnostními vlivy. Produkty TopTeramo jsou vyráběny z vysoce kvalitního hermeticky lisovaného betonu a jsou do něj přidávány přírodní materiály jako ostře tříděné drtě, vysokopevnostní cementy, barevně stálé pigmenty a stavební chemie zaručující nízkou pórovitost. Díky tomu všemu jsou teracová dlažba i další produkty velmi odolné, pevné, otěruvzdorné a mrazuvzdorné. A samozřejmě také krásné na pohled, protože designová stránka je neméně důležitá.

Široký výběr designů

Velmi moderně bude terasa působit s dlažbou a doplňky s reliéfním povrchem, který je k dostání v mnoha typech a barvách. Nestárnoucí klasikou jsou zase tryskané povrchy, které se tradičně těší velké oblibě. I tato venkovní dlažba je k mání ve více barevných odstínech, které se navíc dají skvěle kombinovat.

Schody, obklady i květináče v jednom duchu

Ve stejném designu jako teracová dlažba se vyrábí schodové prvky, kdy jsou nástupnice i podstupnice zhotovené z dlaždic a lze je upravovat podle konkrétního požadavku. Opět je tu široký výběr tryskaných i reliéfních schodů. Ve stejném duchu pokračuje i nabídka obkladových pásků a soklíků. Doplnit terasu květináči ve stejném designu je pak takovou třešničkou na dortu. Takto sladěný celek působí velmi čistě, vkusně a elegantně.

Snadná údržba

Velkou výhodou systému TopTeramo je jeho snadná údržba. Všechny pohledové části prvků systému jsou průmyslově impregnovány. Díky tomu se jejich povrch velmi lehce čistí od běžné špíny, bláta i zaschlých skvrn.

ZDROJ: PR článek společnosti TopTeramo s.r.o.