Zateplení šikmé střechy nad krokvemi izolacemi z kamenné vlny ROCKWOOL – systém TOPROCK

Pod střechou v pohodě a v bezpečí s izolacemi z kamenné vlny

Správně zateplená střecha je základem každého domu. V létě izolace ve střeše omezuje prostup tepla dovnitř domu, v zimě zabraňuje tepelným únikům.

Způsobů zateplení šikmé střechy je hned několik. Střechu můžeme zateplit tradičním způsobem – vkládáním izolace mezi a pod krokve anebo můžeme zvolit zateplení nad krokvemi. Díky tomu maximálně využijeme podkrovní prostor k bydlení a necháme vyniknout krásu dřevěného krovu.

Pro izolaci střechy nad krokvemi nabízí společnost ROCKWOOL systémové řešení TOPROCK, které je vhodné pro rekonstrukce i novostavby. Součástí tohoto systému jsou nehořlavé izolace z kamenné vlny ROCKTON nebo SUPERROCK a nadkrokevní kovové držáky.

Zateplení šikmé střechy nad krokvemi pomocí systému TOPROCK
Zateplení šikmé střechy nad krokvemi pomocí systému TOPROCK |

Volba kvalitního zateplení je klíčová. Izolace z kamenné vlny jsou díky vyšší objemové hmotnosti tvarově stálé a pružné, v konstrukci nesesedají a neprověšují se, nevznikají spáry ani mezery, zachovávají svoji tloušťku a zůstávají plně funkční po desítky let.

Izolace z kamenné vlny ROCKWOOL: ROCKTON, SUPERROCK nebo ROCKMIN PLUS a nadkrokevní kovové držáky.
Izolace z kamenné vlny ROCKWOOL: ROCKTON, SUPERROCK nebo ROCKMIN PLUS a nadkrokevní kovové držáky. |

Jejich vyšší objemová hmotnost přináší vyšší užitnou hodnotu v oblasti tepelných, akustických i protipožárních vlastností. Podkroví zateplené nehořlavou kamennou vlnou ROCKWOOL je zárukou komfortu a bezpečí, rovněž zdravého a příznivého mikroklimatu v místnostech.

www.rockwool.cz

Kontakt:
Ing. Halina Kučerová
Marketingový a technický specialista
Mobil: +420 606 700 614
halina.kucerova@rockwool.com
ROCKWOOL, a.s.