Partneři sekce:
  • Prefa

Trendy z veletrhů zpřístupňují budoucnost

Trendy z veletrhů zpřístupňují budoucnost

Prezentovat výrobky na odborném veletrhu světové úrovně si mohou dovolit jen silní hráči. Na BAU 2015 v Mnichově, nejdůležitějším mezinárodním veletrhu v evropském regionu, nechyběly značky střešní krytiny Creaton a Eternit ani vláknocementové fasádní desky Equitone. Na našem trhu tyto značky zastřešuje a dodává společnost EBM Co.

Odborné veletrhy první kategorie, mezi něž patří i BAU, naznačují, jakým směrem se budou vyvíjet trendy, a určují, které výrobky a značky si zaslouží pečeť inovativnosti a důvěry odborné i široké veřejnosti. Poslední ročník zanechal na návštěvníky silný dojem. Na ploše téměř 200 tisíc metrů čtverečních vystavovalo až 2 160 vystavovatelů, což je rekordní počet vystavovatelů v celé historii veletrhu.

BAU ve znamení novinek

Značka keramické střešní krytiny Creaton představila v Mnichově dvě novinky v sortimentu tašek Mikado a Galant. V průběhu roku 2015 se na náš trh dostane model hladké keramické tašky Mikado. Zaujme nejen svým elegantním vzhledem a vysokou odolností, ale i dostupnou cenou. Výhodou, kterou ocení každý stavebník hlavně při rekonstrukci, je flexibilita, kterou přináší dostatečná tolerance v horních zámcích, díky níž lze přizpůsobit laťování délkám krokví na střeše. K dispozici bude ve třech atraktivních odstínech engob – vínově červené, břidlicové a matné černé.

 

Prezentace v našem regionu

Společnost EBM Co. představila sortiment střešních krytin i na specializovaných veletrzích v České republice. Během veletrhu Střechy Praha 2015 prezentovala prostřednictvím svého obchodního partnera univerzální model keramické tašky Terra Optima. Odborná i široká veřejnost budou mít koncem února další možnost osobně se seznámit s modelem Terra Optima, stejně jako s nabídkou společnosti EBM na odborném veletrhu STŘECHY, PLÁŠTĚ, IZOLACE, STAVBA v Ostravě.

 

www.ebmco.cz

RubrikyStřecha