Střecha na klíč vás zbaví starostí

Střechy na klíč

Budování nového domova je příjemný, avšak velmi náročný proces, při němž člověk uvítá jakékoliv vylepšení, které z jeho ramen sejme tíhu povinností. Proto jsou v současnosti tak populární tzv. střechy na klíč, kdy se veškerých úkonů spojených se stavbou střechy ujme jediná firma a zhotoví komplexní dílo. Vaší jedinou úlohou je konzultace při vytváření projektu a smluvních podmínek.

Jak to všechno probíhá?

Pořídit si střechu na míru je až překvapivě snadné. Zašlete poptávku specializované firmě, a ta na ni reaguje cenovou nabídkou na základě dostupných podkladů. Poté pro vás vypracuje vizualizaci projektu ve 3D, kterou budete moci společně doladit k naprosté dokonalosti. Sepíšete Smlouvu o dílo, a tady vaše zodpovědnost končí. Zhotovitel se již bez vaší asistence pustí do realizace krovu, vyzdívky komínů, klempířských prací, jako je montáž okapů či svodů, a vše završí realizací střešní krytiny dle vašeho výběru. Zbývá už jen dokončit montáž drobných doplňků a střecha může být předána. Je-li v budoucnu nutná oprava střechy, budete vše moci řešit pouze s jediným dodavatelem.

Vybíráme dodavatele střechy na klíč

Zhotoviteli střechy na klíč předáváte nemalou zodpovědnost, proto je důležité věnovat výběru dostatečnou pozornost. Zajímejte se nejen o cenu, ale také o všeobecné obchodní podmínky, termíny realizace, a především shánějte reference. Na strankách společnosti byste měli mít možnost prohlédnout si její předchozí zakázky. Pro obyvatele hlavního města a jeho okolí máme vynikajíci tip na realizace střechy Praha.

Střechy Novák
Střechy Novák

Je jím firma Střechy Novák, která u nás patří k naprostým špičkám v oboru a specializuje se právě na střechy na klíč. Ročně zvládnout zhotovit přes 300 nových střech, přičemž se nejedná jen o pokrývky rodinných domů, ale i střechy činžáků, a krom toho se věnují také rekonstrukcím střech.

ZDROJ: PR článek společnosti Střechy Novák s.r.o.

Komentáře