Schiedel ICS může být výrazným architektonickým prvkem Vašeho domu.

Nerezové komíny – univerzální systémy s mimořádně snadnou montáží

Lehké nerezové komíny jsou ideální variantou pro dodatečnou výstavbu komína. Díky tvarově přesným dílům a různě tvarovaným prvkům z nich lze vytvořit velmi snadno novou spalinovou cestu. Nízká hmotnost celého systému umožňuje kotvení na fasádě bez nutnosti základu.

Společnost Schiedel má s výrobou a vývojem komínových systémů již více jak 70 let zkušeností. Ve své nabídce nerezových komínů má osvědčený systém Schiedel ICS, s nerezovým pláštěm i vnitřní vložkou, izolovanou 25 nebo 50 mm tepelnou izolací. Pokud chcete barevný plášť, v nabídce je Schiedel Permeter. Díky barevným variantám, černé, bílé a šedé, je možné ho sladit s fasádou či interiérem domu.

Schiedel Permeter v černé barvě se bude dobře vyjímat i ve vašem interiéru provedení bez spon tzv. SMOOTH
Schiedel Permeter v černé barvě se bude dobře vyjímat i ve vašem interiéru provedení, bez spon tzv. SMOOTH |

Pokud hledáte prvotřídní kvalitu, pak stojí za zvážení komínový systém Schiedel Kerastar. Jeho součástí je dokonale těsná a tvarově přesná izostatická keramická vložka. Ta je odolná při teplotních změnách, bezpečně odolává kyselinám a korozi.

Schiedel PERMETER je k dodání v černé šedé nebo bílé barvě nebo v barvách RAL dle přání zákazníka
Schiedel PERMETER je k dodání v černé, šedé nebo bílé barvě nebo v barvách RAL dle přání zákazníka |

Nerezový plášť zaručuje nízkou hmotnost celého systému a možnost kotvení na fasádu. Bezpečný provoz zaručuje 60 mm izolace, která odděluje keramický průduch od nerezového pláště.

www.schiedel.com/cz/produkty/nerezove-kominove-systemy/