Stavebnicový systém Leva, outdoor nábytek a mobiliář. Ucelené řešení pro každý prostor

Od závěsné postele na zahradě přes kancelář na firemní terase až po odpočívku na čerpací stanici. V hlavní roli jsou vždy kostky Leva. K tomu outdoorový nábytek a nově také mobiliář. Egoé nabízí ucelené řešení privátního i veřejného prostoru.

Kostky Leva byly navrženy s ambicí vytvořit na zahradě či terase další pokoj – spolu s outdoorovým nábytkem nabídnout emoce z pobytu venku, přitom zachovat komfort interiéru. Postupně vznikly aplikace pro použití ve firmách nebo školách. K dispozici jsou i varianty pro použití ve veřejném prostoru, například na náměstích nebo v parcích.

Novinkou je několik kolekcí mobiliáře, například Cora.
Novinkou je několik kolekcí mobiliáře, například Cora. | Zdroj: Egoé

Základem systému Leva je rám s půdorysem 2 165 × 2 165 mm. Volitelně lze doplňovat podlahy, zastřešení, boční výplně a hlavně vnitřní vybavení. Kostky fungují samostatně, lze je ale také spojovat a získat tak multifunkční využití. Jejich výhodou je rychlé kotvení a schopnost vzdorovat počasí.

V zahradách navozuje komfort interiéru.
V zahradách navozuje komfort interiéru. | Zdroj: Egoé

Pro veřejný prostor, ať už v aplikaci se systémem Leva nebo bez něj, má Egoé v nabídce nově mobiliář. K dispozici jsou například lavice Barka, Bistrot a Cora, křesla Preva, sedací kostky Radium, kulaté stoly Spulka nebo lehátko Alva.

Komerční informace; zdroj: Egoé