asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Nejkratší akumulátorový vrtací šroubovák

02.07.2010
Vrtání a šroubování v těsných prostorech a při práci nad hlavou, např. při montáži osvětlovacích těles a osvětlovacích systémů, se v elektrikářském řemesle vyskytuje každodenně. Ale akumulátorové vrtací šroubováky, které mohou poskytnout dostatečný výkon u těchto prací, jsou často těžké a velké. To ale není případ vrtacího šroubováku GSR 10,8-2-LI Professional od firmy Bosch, protože navzdory tomu, že je vybavený 2-rychlostní převodovkou a krouticím momentem 30 Nm, má toto vysoce výkonné nářadí extrémně krátkou konstrukci pouhých 169 mm. Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 10,8-2-LI Professional je proto nejkratším nářadím ve své třídě.
Hlavním rozsahem použití tohoto výkonného krátkého nářadí od firmy Bosch je šroubování vrutů malých rozměrů (3.5 x 3.5 mm a 4 x 40 mm), například do dřeva nebo plastových materiálů. Při vrtání otvorů do dřeva a kovu zvládne akumulátorový vrtací šroubovák pohodlně vyvrtat otvor až do průměru 19 mm a jednotlivě až do 10 mm. Díky 10 mm rychloupínacímu sklíčidlu lze snadno a rychle provést výměnu vrtáku s válcovou stopkou.

Pokud se akumulátorový vrtací šroubovák GSR 10,8-2-LI Professional používá pro sériové šroubování vrutů, přesnou práci zajišťuje brzda motoru – protože ta se okamžitě zastaví, jakmile je šroubování ukončeno. Mezi další výhody tohoto nářadí patří integrovaná LED dioda, která zajišťuje optimální osvětlení pracovního prostoru i v tmavých místech a praktický ukazatel stavu nabití lithium-iontových akumulátorů Premuim neustále ukazuje, kolik energie ještě zbývá v akumulátoru.

Více informací na www.bosch.cz.


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media