Bednění bezpečně: online nákupy bednicí techniky

Je to malé kliknutí pro člověka, ale velký skok pro stavbu. Tak se dá popsat elektronický obchod shop.doka.com, který nabízí možnost koupě nebo pronájmu bednění online. Při nákupu nebo nájmu bednění skrze online shop dokáže stavba výrazně ušetřit čas i lidské zdroje.
Zdroj: Česká Doka bednicí technika

Online nákupy jsou jednoduché, pohodlně a zejména bezpečné. V dnešní době lze pořídit online celá řada zboží a služeb, bednicí systémy a bednění nevyjímaje. Stavebníci tak mohou ušetřit čas, výhodně pořídit a to vše bez nutnosti fyzického kontaktu. Dá se říci, že se jedná o „Malé kliknutí pro člověka, ale obrovský skok pro stavbu“, jak říká motto internetového obchodu shop.doka.com.

Doplnit stavy vlastní půjčovny je jednoduché. Stejně jako půjčit bednění online.

V dnešní době řada obchodů probíhá online a ani bednicí systémy nemusí být výjimkou. Například online obchod shop.doka.com nabízí možnost koupě i pronájmu bednicí techniky pro jakýkoliv typ stavby. Systém navíc sám nabídne nutné komponenty tak, aby bednění šlo bezpečně a rychle zkompletovat.

Výhodou je, že shop.doka.com nefunguje jen jako obyčejný obchod, ale přes jeho rozhraní lze bednění pro stavbu i krátkodobě pronajmout a po odbednění zase vrátit do skladů Doka.

Výhodné nabídky bednění výrazně šetří peníze.

V rámci online obchodu shop.doka.com je možné zakoupit nejen nové bednění, ale doplnit stav vlastní půjčovny také použitými kusy. Aktuální nabídka navíc obsahuje i „balíčky“ jednotlivých komponentů za výrazně výhodnější ceny.

Důležité je, že se jedná o množstvím omezený výprodejový materiál. V tomto případě tak záleží na rychlosti zákazníka, který toto akční zboží zakoupí a za výhodných podmínek tak doplní svůj stav materiálu pro nadcházející sezónu.

Pro obnovení vlastní půjčovny firem Doka připravila omezenou nabídku balíčků použitého bednicího materiálu. Snížená cena velkého množství komponentů tak může výrazně podpořit stavební firmy. Více na shop.doka.com
Pro obnovení vlastní půjčovny firem Doka připravila omezenou nabídku balíčků použitého bednicího materiálu. Snížená cena velkého množství komponentů tak může výrazně podpořit stavební firmy. Více na shop.doka.com | Source: Česká Doka bednicí technika

Bednění ze skladu rovnou na stavbu.

V rámci objednávky ze shop.doka.com je možné objednávat bednění přímo pro dané projekty. Znamená to nejen možnost individuálních slev pro jednotlivé stavby, ale také možnost objednat dodávku bednicích systémů rovnou na místo, kde je potřeba, a to na jedno kliknutí, bez dalšího papírování nebo domlouvání.

Plánování nasazení bednění svépomocí. Ale jednoduše a bezpečně.

Jednodušší konstrukce si zkušený tesař obednění dle své zkušenosti. Pro složitější konstrukce je ale výhodné použít některý z nástrojů, který plánování výrazně usnadní.

Například na stránkách doka.cz je možné najít sekci Doka Tools, kde je k dispozici jednoduchá aplikace pro kalkulaci tlaku čerstvého betonu nebo pro naplánování obednění svislých či vodorovných konstrukcí. Samozřejmostí je, že k výsledné naplánované sestavě je automaticky generován soupis materiálu, který je možné pro stavbu rovnou objednat prostřednictvím online obchodu shop.doka.com.

Snadné naplánování bednění pro svislé nebo vodorovné konstrukce nabízí například nástroje Doka Tools. Díky nim můžete jednoduché konstrukce plánovat třeba na chytrém telefonu.
Snadné naplánování bednění pro svislé nebo vodorovné konstrukce nabízí například nástroje Doka Tools. Díky nim můžete jednoduché konstrukce plánovat třeba na chytrém telefonu. | Source: Česká Doka bednicí technika

Přehled na staveništi může podpořit aplikace myDoka.

V rámci stavby se vyplatí mít aktuální přehled o dodacích listech, vratkách, fakturách a zejména materiálu na stavbě. To vše šetří čas i peníze – a v neposlední řadě i životní prostředí, protože papírové dokumenty mohou být minulostí díky online aplikaci myDoka, která přináší řadu funkcí, které dělají správu stavby snazší.

Všechny systémy vždy po ruce.

S elektronickými systémy společnosti Doka, ať už se jedná o plánovací aplikace v rámci Doka Tools, objednávky bednění přes shop.doka.com nebo správu staveniště pomocí platformy myDoka, je možné pracovat kdykoliv a kdekoliv.

Stavba tak není závislá na otevírací době nebo dostupnosti obchodních zástupců. Vše zjistíte, objednáte nebo naplánujete během několika okamžiků, a to kdekoliv a v kterékoliv denní době bez jakýchkoliv omezení. Jediné co je třeba, je aby uživatel měl k dispozici tablet nebo chytrý telefon (případně počítač) a připojení k internetu.

Využívání elektronických nástrojů Doka může výrazně pomoci při urychlení plánovacích, objednacích a kontrolingových procesů v rámci stavby. Například při zkombinování Doka Tools, elektronického obchodu shop.doka.com a zákaznického portálu myDoka si může zákazník sám vyřešit veškeré procesy. Není tak závislý na vytížení zástupců společnost Doka nebo otevíracích hodinách.
Využívání elektronických nástrojů Doka může výrazně pomoci při urychlení plánovacích, objednacích a kontrolingových procesů v rámci stavby. Například při zkombinování Doka Tools, elektronického obchodu shop.doka.com a zákaznického portálu myDoka si může zákazník sám vyřešit veškeré procesy. Není tak závislý na vytížení zástupců společnost Doka nebo otevíracích hodinách. | Source: Česká Doka bednicí technika

Moderní systémy podporují rychlost stavby

Využitím moderních systémů plánování, objednávání nebo správy stavby firma výrazně šetří čas, náklady i personální a přírodní zdroje. Elektronické archivy i přímá komunikace se systémem výrazně urychlují procesy a zejména poskytují plnou kontrolu nad procesem, a to i zpětně. Online systémy navíc nevyžadují přímou interakci se zástupci firmy; jejich využití tak není limitováno denní dobou nebo lokalitou. I díky tomu mohou být podpůrné procesy stavby výrazně rychlejší a jednodušší.

Komu přináší elektronické systémy největší výhodu?

Obecně se dá říci, že všechny stavební firmy mohou plně využívat podpory plynoucí z jednoduché elektronické komunikace a podpory. Pro velké projekty je výrazným přínosem kontrola a archivace prostřednictvím portálu myDoka.

V rámci menších projektů a v případě, že si tesaři dovedou naplánovat bednění sami či s pomocí aplikací Doka Tools, je logickým krokem následně objednat bednění online a neztrácet čas komunikací s obchodními zástupci. Je jedno, jak velká firma nebo pro jak velký projekt stavebníci využijí elektronické nástroje Doka. Jisté je jen to, že všechny představují malé kliknutí pro člověka, ale obrovský skok pro stavbu.

Nástroje v rámci zákaznického portálu myDoka umožňují online správu vašeho staveniště. Například výpis materiálu je vítaným pomocníkem při fyzické kompletaci vratky. Archiv dokumentů zase usnadňuje dohledávání a eliminuje časově náročné a ekologicky nákladné kancelářské práce.
Nástroje v rámci zákaznického portálu myDoka umožňují online správu vašeho staveniště. Například výpis materiálu je vítaným pomocníkem při fyzické kompletaci vratky. Archiv dokumentů zase usnadňuje dohledávání a eliminuje časově náročné a ekologicky nákladné kancelářské práce. | Source: Česká Doka bednicí technika

Web Doka: www.doka.cz
Shop.doka.com: www.shop.doka.com
Doka Tools: https://www.doka.com/cz/home/apps/Doka-Tools-App
myDoka: www.mydoka.com

ZDROJ: PR článek společnosti Česká Doka bednicí technika, spol. s r.o.