Hliníkové obložky REHAU 2

Plastová okna v hliníku?

Hliníkové obložky REHAU kombinují perfektní design s praktickou funkčností. Snoubí originální vzhled a barevnost hliníku společně s lepšími izolačními schopnostmi plastu.

Jsou ideálním řešením v případě, pokud chce majitel nemovitosti sladit vzhled fasády respektive zahrady, ve kterém se objevují hliníkové nebo kovové prvky konstrukce. Hliníkové obložky mají vzhled eloxovaného hliníku nebo se lakují práškovými barvami podle vzorníku RAL, který nabízí nepřeberné množství odstínů. Výjimkou nejsou ani speciální dekory jako například strukturované barvy, matný či polomatný lak apod.

Hliníkové obložky REHAU se na okenní profily jednoduše „nacvaknou“. Lze je také za určitých okolností instalovat i dodatečně, a to jak na otočná okna a dveře, tak na vyklápěcí a sklápěcí, popřípadě na pevně zasklené. Výjimku netvoří ani vícedílná okna i dveře nebo okna s příčkami.

Hliníkové obložky REHAU 1

Omezení platí pouze u okenních křídel otevíraných směrem ven. Špičková okna GENEO s konstrukcí profilu, vyrobeného z hi-tech kompozitního materiálu RAU FIPRO X budou působit s hliníkovými obložkami jako celek absolutně harmonicky a propůjčí oknům kromě nadstandardního vzhledu ty nejlepší vlastnosti, kterých lze v současné době dosáhnout.

Patří mezi ně jak zmíněné tepelněizolační vlastnosti, tak i tvarová stabilita, která je předpokladem pro velkoformátové konstrukce okenních systémů.

Více na www.rehau.cz