Nestárnoucí klasika v samolepicím provedení

Nové fasádní fólie ME210 a ME220 v samolepicím provedení vycházejí vstříc stále častějším požadavkům realizačních firem na rychlou, jednoduchou a efektivní manipulaci s minimálním rizikem chybovosti

Trvalou jistotou v oblasti utěsňování připojovacích spár s vysokou dilatací jsou již delší dobu EPDM fólie illbruck ME210 (verze pro interiér) a illbruck ME220 (verze pro exteriér). Oblibu si získaly především díky výtečné odolnosti vůči povětrnostním vlivům včetně UV záření, mechanické odolnosti a skvělé zpracovatelnosti.

ME210 a ME220 jsou běžně používány v kombinaci s dodatečně nanášeným lepidlem, které zajišťuje fixaci k podkladu. Aplikace takového lepidla je však časově velmi náročná. Zásadní změnou v používání těchto fasádních a okenních fólií je celoplošně aplikovaná samolepicí vrstva.

Ta je řešena vysoce lepivým a trvanlivým akrylovým lepidlem, které má velmi dobrou adhezi k běžným stavebním materiálům typu sklo, ocel, hliník, beton, dřevo, cihla a vápenopísková cihla. Aby byly zachovány dilatační vlastnosti fólie, nejsou v samolepicí vrstvě používána žádná vyztužovací vlákna.

Nové fasádní fólie ME210 a ME220 v samolepicím provedení vycházejí vstříc stále častějším požadavkům realizačních firem na rychlou, jednoduchou a efektivní manipulaci s minimálním rizikem chybovosti.

www.illbruck.com/cs_CZ/produkty/prehled-produktu/product/me210-parotesna-folie-interier/

EPDM fólie

 

RubrikyMontáž okenŠtítky